Mapa Strony

Poznaj Tajkę online

HotelsCombined.com - Hotel Price Comparison

Wyjazd do Azji jest wielkim wyzwaniem dla Europejczyka, a odwiedzenie Tajlandii niezapomnianym wrażeniem, warto jednak do takiej podróży dobrze się przygotować. Portal eTajlandia oferuje usługi polsko-języcznego przewodnika po Tajlandii – Supawan (Sue). Su jest Tajką, ale mówi po polsku, gdyż spędziła w Polsce kilka lat. Jest też najprawdopodobniej jedynym licencjonowanym przez TAT przewodnikiem mówiącym po polsku. Jej licencja ma numer: 11-39199 i można ją obejrzeć tutaj. Istnieje możliwość rezerPolskojęzyczna przewodniczka po Tajlandii - Suewacji zwiedzania w Bangkoku, w jego okolicach, oraz przygotowanie tras po całym kraju. Może też towarzyszyć małym i większym grupom w trasach indywidualnych.

Tajlandia jest krajem na pierwszy rzut oka przyjaznym dla turystów, ale to w pełnym słowa znaczeniu „inny świat”, którego nie zawsze jesteśmy w stanie dotknąć i poczuć od razu nieznając miejscowych zwyczajów. Niemal na każdym kroku Tajowie pracujący w biznesieturystycznym próbują zawyżyć ceny za towary lub usługi skierowane doniezorientowanych przyjezdnych, obwieźć turystę dłuższą drogą, czy podczas trasyzawieżć  do sklepów, w których uzyska Sue kierowcąprowizję za dostarczenie potencjalnego klienta. Warto ustrzec się przed wieloma takimi niespodziankami. Doskonałą pomocą w takich przypadkach służy rodowita mieszkanka tego kraju, która kilka lat mieszkając w Polsce  poznała oczekiwania i zwyczaje Polaków, a jednocześnie jest od urodzenia obyta z lokalnymi Tajskimi zwyczajami i zna je lepiej niż jakikolwiek obcokrajowiec. Dzięki temu lepiej rozumie Polaków przylatujących w te strony, niż inni pracujący tu przewodnicy anglojęzyczni.

W styczniu 2010 Sue opiekowała się piłkarzami reprezentacji Polski podczas ich wizyty w Tajlandii. Tutaj można zobaczyć oficjalny list rekomendacyjny od PZPN.

Aby skontaktować się z Su, możecie skorzystać z poniższego formularza:

Imię i nazwisko*

Email*

Treść wiadomości