pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez pstyneczka » wtorek, 12 kwi 2016, 19:32

Nie mam już 20 lat i stać mnie na wiele. Nie muszę gwiazdorzyć żeby przypodobać się komukolwiek. Tak jem na ulicy bo mi smakuje , a najbardziej przy drodze gdzie jest jedzenie dla Tajów. Zatrzymują się na motorach i kupują w torebkach. jak jestem poza swoim hotelem jem w najlepszych restauracjach. A ty jak będziesz miał moje lata i życia nie zmarnujesz może uda ci się być na poziomie finansowym tym co ja. Zazdrość cię zżera. Przykro mi, ale to twój problem. Wiem że dla wszystkich wyprawa do Tajlandii jest dużym kosztem i życzę wszystkim aby się udało i chociaż raz ujrzeli ten piękny kraj.
pstyneczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 31 mar 2016, 00:00

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez pstyneczka » wtorek, 12 kwi 2016, 19:39

A stacjonuję na obrzeżach pattai, bo tam mam znajomych. tam lubię i tam mi pasuje. I jeszcze raz napiszę że mam zawsze ponad 30 stopni a wilgotnośc powietrza jest lepsza niż w grudniu. Jeżeli pada to raz, może dwa w ciągu kiedy jestem i to najdłużej pół godziny. Nie czytaj więcej nic w internecie tylko jedz w listopadzie a wtedy będziesz wiarygodny. z tego co wiem to nie jedna osoba ci to już napisała. Zyczę powodzenia i spełnienia marzeń a szczególnie tych abys wrócił do kraju uśmiechu a nie tylko o nim czytał
pstyneczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 31 mar 2016, 00:00

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez pstyneczka » wtorek, 12 kwi 2016, 19:41

Dopiszę ci jeszcze że moja praca nie pozwala abym była tam dłużej ale za kilkanaście lat na emeryturze myślę że już nigdy i nigdzie nie będzie mi lepiej niż w krainie uśmiechu.
pstyneczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 31 mar 2016, 00:00

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez expat » środa, 13 kwi 2016, 17:49

w Pattaya bylem w ciagu ostatnich 16 lat tylko 3 razy, spedzilem tam w sumie 7 dni, nie nalezy do mojej ulubionej miejscowosci, ale w styczniu bylem w Jomtien obok Pattaya i tam mozna robic urlob, ja tez jem czesto w garkuchniach i to nie nic z gruboscia portfela do czynienia,

Somtam pisze nieraz rzeczy ktore z rzeczywistoscia nie maja duzo wspolnego, nie wszystkich mozna traktowac powaznie.
expat
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 5 kwi 2016, 16:02

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez pstyneczka » środa, 13 kwi 2016, 20:24

Expat bardzo Ci dziękuję. Miło się Ciebie czyta. Spędzam urlop na Jomtien, ale na obrzeżach Pattaya. Mi się podoba. I tak naprawdę mam już bilety i nie mogę się go doczekać. Bardzo tęsknię za tym miejscem . Miłego wieczoru życzę i Tobie i wszystkim na tym forum


Wiem też , że są ludzie którzy są bardzo samotni , nieszczęśliwi i próbują na forach podnieść swoje.....ego.
pstyneczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 31 mar 2016, 00:00

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez somtam » środa, 13 kwi 2016, 20:45

Eh, pstynaczka, Żałosna jesteś, ten twój " poziom finansowy" tudzież intelektualny , to zdecydowanie , nie moja bajka. Dobrze się składa , ze znalazł sie ... skansen - Pattaya, w której Ty i tobie podobni zagustowali. I bardzo dobrze i tak trzymaj!!! :lol: :lol: :lol: Magia Pattayi naprawdę "działa" :o ,... już na lotnisku w Suvarnabhumi jesteście rozpoznawalni.
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez pstyneczka » środa, 13 kwi 2016, 20:53

Tobie somtam też życzę dobrej nocy . Może nie przyśni ci się tym razem mój "poziom finansowy" ani Pattaya
pstyneczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 31 mar 2016, 00:00

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez expat » czwartek, 14 kwi 2016, 05:09

Hallo,

ja spedzam tutaj juz druga zime, (bez czapki) 6 miesiecy tutaj, a 6 w europie.

Pozalem duzo ludzi roznych narodoosci, niektorych omijam z daleka po pierwszej rozmowie, a takich somtamo jest tutaj sporo.

Nawet sami Tajowie twierdza ze Tajlandia jest recycling center dla niektorych Farangow ktorych nikt nie chce
expat
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 5 kwi 2016, 16:02

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez IBICA » poniedziałek, 18 kwi 2016, 12:36

A może 5-6 dni Aonang i 5-6 dni Koh Lanta lub malutkie Ko Ngai lub Koh Mook ? jaki najlepszy transport na te wyspy z Krabi ? Był ktoś może to proszę o opinie czy to dobry pomysł na ta porę roku ?
IBICA
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 29 mar 2016, 10:52

pierwszy raz w TAJ 2 tyg listopad

Postprzez polek » czwartek, 8 wrz 2016, 12:58

Czesc

Listopad to najlepszy termin na przyjazd do Tajlandii bo wlasnie zaczyna sie pora sucha zatem jest troche chlodniej ( 30- 32), a roslinnosc jest jeszcze soczyscie zielona ( i nie pada). 3 dni na Bangkok to o 1 dzien za duzo. Poludnie Tajlandii jest przereklamowane. Duzo turystow ( glownie Rosjanie i Niemcy) i to co sie z tym wiaze czyli halas, panienki i ich "koledzy" i podpici, starsi panowie. Polecam wyspe Ko Chang ( druga po Puket wyspa w Tajlandii) i okoliczne 52 wyspy.Laguna do nurkowania i mozliwosc rejsow na niezamieszkale ( i zamieszkale tez) wyspy. Z Bangkoku 5 h autobusem. Ko Chang to nie pustkowie, wszystko jest na miejscu tylko nie w takim natezeniu jak na poludniu. Ranbutri Hotel to nie raj ale da sie przezyc.
!2 tys. to budzet z duza gorka. Ja bym jeszcze pojechal na 2 dni do Kambodzy ( warto) do Angkor Wat.

Pozdrawiam

Tomek

P.S. Wiem co pisze , mieszkam w Tajlandii od 25 lat i pracuje w businessie turystycznym.
polek
 
Posty: 50
Dołączył(a): sobota, 16 lip 2011, 17:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron