jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez kasiag » czwartek, 14 mar 2013, 10:43

Tak jak w temacie: jak najlepiej(autobus,taxi)dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ?Ląduje w stolicy o 00.20 i mam o 7.30 kolejny lot do Hat Yai.w tym czasie chciałabym wyskoczyc na nocny targ.ktoś mógłby mi polecic nocny targ gdzie w tych godzinach są otwarte nocne stragany?Najlepiej z pysznym jedzeniem:)ile w przybliżeniu mogłaby kosztować taxi?I jak długo sie jedzie?pozdrawiam :D
kasiag
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 7 lut 2013, 23:19

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez konzi » niedziela, 31 mar 2013, 22:20

Kho San Road jest zawsze otwarte, a szczególnie w nocy :)
O Tajlandii prosto z Tajlandii ---> http://www.konradknapik.com
konzi
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lut 2012, 17:42

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez marco » poniedziałek, 1 kwi 2013, 05:26

Nie jestem pewny, może ktoś mnie poprawi, ale w Bangkoku nie uda Ci sie znależć nocnego bazaru czynnego
do godzin rannych przez całą noc. Patpong zamykają o 2 w nocy. Khaosan jak poprzednika napisał niby do rana,
ale w większości to imprezownia a nie bazar nocny. Asiatique czynne do 1 w nocy. Bazarki dla hurtowników
są otwarte wcześnie nad ranem....... :D
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez chillhunter » poniedziałek, 1 kwi 2013, 23:03

Kasiag napewno myslala o Patpong i ilumpini park night bazaar, ale to jest za pozno, ty mozesz taksowka tam dojechac i zobaczysz jak ci handlarze wszystko pakuja do skrzyn, a wiec to sie nie oplaci, musisz czekac na lotnisku.

Jak bys byla mezczyzna to mozna by pojechac do znanych Massagetempel w BKK, ale dla kobiet raczej nieprzydatne.

Ja osobiscie lubie chodzic ok. godz 6 do Lumpini Park, tam jest pelno ludzi ktorzy tancza robia gimnastyke itp.
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez somtam » wtorek, 2 kwi 2013, 09:11

Najlepiej kasiag zapytac :) Trudno przewidziec o czym myslala, pytajac o wypad na nocny bazar, ktory chcialaby koniecznie zaliczyc, zeby nie bylo,... ze marnuje czas w Tajlandii, majac NOCA 7 godzin miedzy lotami :shock: .
Zeby bylo smieszniej , najprawdopodobniej wchodzila w gre zmiana lotniska z internationalnego na krajowy.
Pomysl zdecydowanie szalony :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez kasiag » piątek, 5 kwi 2013, 21:18

dziękuje wszystkim za podpowiedzi.Rzeczywiście musze sie dostać z jednego lotniska na drugie i mam 7 godzin luzu.Mylalam ze Bangkok nie spi :roll: Bazary sobie daruje...no ale zjeśc coś musze.Te budki uliczne z jedzeniem tez są pozamykane w nocy?
kasiag
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 7 lut 2013, 23:19

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez somtam » niedziela, 7 kwi 2013, 06:46

Na lotnisku Suvarnabhumi ,na zerowym poziomie jest bar szybkiej obslugi, napoje i tajskie jedzonka w duzym wyborze :) Czas ktory masz w Bangkoku wystarczy akurat , zeby po odebraniu bagazu sie spokojnie najesc i przetransportowac na krajowe lotnisko Don Muang DMK.
Tajlandia jest bezpiecznym krajem, tez dla samotnie podrozujacych dziewczyn, ale lepiej planowac tak swoje podroze , zeby przed zmrokiem docierac do celu, w ten sposob unikniesz wielu niespodzianek,... nie zawsze fajnych ;) .
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez kasiag » poniedziałek, 6 maja 2013, 17:47

hejka.ostatecznie taxi pojechałam do china town ok 1.00 w nocy.zjadłam co nieco i pojechałam na drugie lotnisko.
kasiag
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 7 lut 2013, 23:19

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez marco » wtorek, 7 maja 2013, 08:33

i to byl bardzo dobry pomysl......
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20

jak dojechać z lotniska w Bangkoku na nocny targ

Postprzez pocztowaosemka » środa, 6 lis 2013, 11:09

Najlepiej taxi
pocztowaosemka
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 6 lis 2013, 10:56

Następna strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron