Wszystko o wizach do Tajlandii

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » środa, 18 sty 2012, 23:45

taki wymog byl od zawsze, ale nigdy nie byly sprawdzane srodki finansowe. Posiadanie jakiejkolwiek karty wystarczy
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez pikim » piątek, 9 mar 2012, 15:24

Witam,

prosimy o pilna pomoc

przylecielismy do Tajlandii 25.01.2012.
wyjechalismy do Kambodzy 24.02
wjechalismy ponownie(droga ladowa)do Tajlandii 29.02
mamy prawo pobytu przez 14dni, a wiec do 13.03
niestety bilet powrotny do Polski mamy na 23.03 czyli brakuje nam 10dni
co mozemy zrobic?
Czy jedyna mozliwosc to zrobic extension za 1900B na 7dni + zaplacic kare na lotnisku 500B/dzien czyli 1500B? w sumie to 3400B za 10dni...
Czy mamy jakas inna mozliwosc oprocz wyjazdu do jakiegos innego kraju i powrotu do Tajlandii?
Czy gdzies w Tajlandii lub w jakikolwiek sposob mozemy kupic wize?
Prosze o szybka pomoc! i z gory dziekuje
pikim
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 18:51

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » piątek, 9 mar 2012, 16:46

nie, nie mozesz legalnie kupic wizy w tajlandii. Niektore biura prawne oferuja wziac twoj paszport za granice i zwrocic ci z nowym stemlem, ale to jest ryzyko.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez user » niedziela, 1 kwi 2012, 13:10

Chcę jechać do Tajlandii z biletem w jedną stronę z Polski.
1) Czy potwierdzenie nieopłaconej rezerwacji wystarczy jako potwierdzenie na lotnisku w BKK? Czy może wystarczy uzasadnienie (prawdziwe) ze jadę do krajów sąsiednich i nie wiem kiedy będę wracał z Azji?
2) Czy w powyższym przypadku lepiej zrobić wizę w PL i czy jak bede mial tą wizę będzie wymagany bilet powrotny tak samo jak przy stemplu wjazdowym bez wizy?
3) Jak najlepiej rozwiązać tę sprawę, aby nie zostać zawróconym do PL?
user
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 13 sty 2011, 14:36

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » niedziela, 1 kwi 2012, 13:29

w zwiazku z olbrzymimi kolejkami na lotnisku w bkk w ostatnich kilku miesiacach, od okolo tygodnia zostaly uproszczone procedury i odprawa emigracyjna trwa teraz krocej, bez szczegolowego sprawdzania. Wyglada na to, ze nie fotografuja (przynajmniej na wyjezdzie) albo jest to automatyczne.

jakikolwiek papierek moze im zupelnie wystarczyc.

jest niewielkie ryzyko z linia lotnicza przy wylocie z europy, ze moga nie wpuscic na poklad (linia odpowiedzialna jest za zabranie cie do kraju wylotu, jesli odmowiono wjazdu w tajlandii).

najlepiej kupic bilet powrotny z przyblizona data powrotu, bo kosztuje tylko nieznacznie wiecej, niz jednostronny. Doplata za zmiane daty jest nieznaczna, za pierwszym razem czasem bezplatna.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez somtam » poniedziałek, 2 kwi 2012, 03:30

Odrobine szacunku dla czytających :) .
Wchodzisz na aktualny temat, … ile czasu, zajmie nam odprawa na lotnisku w BBK.
Niestety niczego od Ciebie się nie dowiadujemy. Gnoit, zlepek oderwanych mysli z ktorych NIC nie wynika :cry: .

Piszesz „ jakikolwiek papierek moze im zupelnie wystarczyc „ ,
:idea: czy wlasnie TEN papierek pokazałeś im , żeby uniknąć czekania w kolejce na odprawę(?),
…. A jakiego był koloru? :lol:
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » poniedziałek, 2 kwi 2012, 09:27

somtam, bardzo dobrze ze udzielilas userowi wyczerpujacej odpowiedzi na jego pytania. Szacunek za tresciwosc i zwiezlosc. Teraz juz dla niego jest wszystko jasne.

papierek odnosil sie do usera "potwierdzenie nieopłaconej rezerwacji wystarczy jako potwierdzenie".

dlugosc kolejek w bkk znacznie zmniejszyla sie w ostatnim tygodniu. W ostatnich miesiacach mozna bylo czekac i godzine, teraz kilkadziesiat sekund czy kilka minut - wlasnie z powodu uproszczonych procedur.

prosze wiecej emotikonow, niewybrednego przyczepiania i mniej szacunku. Radze sloneczkuj sie, bo jestes niedosloneczkowana - jesli tajlandia ci nie pomogla, to nie wiem, gdzie dla ciebie miejsce. Slonce jest tu bardzo tanie, a po pijaku bezplatne
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez somtam » poniedziałek, 2 kwi 2012, 17:14

A jednak , ...dzieki za info dot. odprawy, na lotnisku w BKK :D .
Nie zasłaniaj się user`em, papierek to Twoje „dzieło”.
Co w tym dziwnego, ze szanuje konkretnych ludzi, ze lubię dostawać rzetelne odpowiedzi na moje pytania?
Nie kłopocz się o mnie. Jestem dużą dziewczynka , w życiu sobie świetnie radze, ...ze słoneczkiem tudzież. Nie Tobie wybierać mi miejsce pobytu, nie Ciebie pytam o rady jak spędzić mój czas.
:? Skup się raczej na swoim hobby, jakim jest obsesja udzielenia odpowiedzi, na wszystkie posty :shock: .
Przed wysłaniem postu , Admin przewidział opcje PODGLAD , ... radze korzystac! Jest to okazja żeby przejrzeć swój post, pokasować ewentualne byki i gafy . Myślę , ze taki był zamysł Admina ,żeby na forum nie trafiały, stwierdzenia typu …” Slonce jest tu bardzo tanie, a po pijaku bezpłatne „
Odpowiadajac na posty , na ogólnym forum, dobrze by było zachowac forme i pisac pełnymi zdaniami. Tak , żeby niewtajemniczeni , tez mogli skorzystać . Nie ma ciśnienia, lepiej udzielić odpowiedzi następnego dnia, ale żeby była na temat i jasno wyrażona. Na honor sobie wziąłeś, żeby odpowiadac na kazdy post. Jednak, dobrze by bylo , w przypadku parcia „ na pisanie”, a braku czasu , żebyś pisal do ludzi na Priva , tam styl dowolny.
...tak będzie z pożytkiem dla wszystkich. Amen ;)
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez zikohh » poniedziałek, 2 kwi 2012, 17:40

Massage to pewnie pisze "opierając się na słowie pisanym" siedząc w Maroko od dwóch lat.
cytując Ciebie "w zwiazku z olbrzymimi kolejkami na lotnisku w bkk w ostatnich kilku miesiacach, od okolo tygodnia zostaly uproszczone procedury i odprawa emigracyjna trwa teraz krocej, bez szczegolowego sprawdzania"
Stwierdzam, że Ty chyba człowieku nigdy nie byłeś w Tajlandii.
Błagam Cię zajmij się tą stroną ze stopki a nie odpisywaniem na tym forum.

Wracając do tematu nigdy nie miałem żadnych problemów, ani żadnych pytań o bilet powrotny mając wizę w paszporcie (a mam ich trochę, właśnie skończył mi się paszport) także wyrób sobie wizę w ambasadzie w W-wa, znajdź sobie jakiś adres w BKK do wpisania w karcie lądowania (bez tego zaczynają się problemy), np jakiś hostel na Khao San i nie powinieneś mieć problemów.
Oczywiście bądź trzeźwy, wyglądaj i zachowuj się przyzwoicie:)
zikohh
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 30 sty 2010, 15:58

Wszystko o wizach do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » poniedziałek, 2 kwi 2012, 17:45

to teraz moze pogadamy o sloneczku maryni, bo o wizach sie skonczyla pare postow powyzej.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron