Nauka języka

Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wynajmę, Szukam pracy albo Dam pracę, szukam chętnych na wspólny wyjazd i wszystkie inne ogłoszenia małe i duże związane z Tajlandią.

Nauka języka

Postprzez jagon » piątek, 4 cze 2010, 19:50

Witam.

Poszukuje podręczników/materiałów do nauki języka POLSKIEGO dla osoby mówiącej po TAJSKU. Ew poszukuje jakichs namiarów na jakieś kursy/szkoły w Łodzi lub przez internet.

Poratuje ktoś jakimiś namiarami ?


Pozdrowienia

Jagon
jagon
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2010, 19:45

Nauka języka

Postprzez joorakee » sobota, 5 cze 2010, 02:11

jagon napisał(a):Poszukuje podręczników/materiałów do nauki języka POLSKIEGO dla osoby mówiącej po TAJSKU.

Uczę Tajki polskiego korzystając m.in. z "Zaczynam mówić po polsku" wydawnictwa WING.

Nie wiem, czy istnieją jakieś materiały do nauki języka polskiego opracowane w języku tajskim. W Kinokuniyi (Siam Paragon, BKK) w dziale językowym widziałem materiały do polskiego, ale po angielsku.
Avatar użytkownika
joorakee
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 6 mar 2010, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Nauka języka

Postprzez jackmars » sobota, 5 cze 2010, 04:46

Czesc,
z tego co mi wiadomo nie ma oficjalnie wydawanych ksiażek do nauki Polskiego z Tajskiego, w Tajlandii nie widzialem nawet rozmówek turystycznych dla Polaków, a są dla Ukraińców, Czechów np.....

Mozliwością jest zakręcić się przy wydziale nauki Tajskiego w Poznaniu i załatwić materiały do nauki, jakich używają tam studenci, sa po tajsku i po polsku. 8-)
www.pandanus.pl licencjonowany przewodnik polskojezyczny w Tajlandi
jackmars
 
Posty: 110
Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2009, 12:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Nauka języka

Postprzez jagon » sobota, 5 cze 2010, 09:01

Wielkie dzięki :) Poszukam w Poznaniu :)

Materiały do nauki: tajski->angielski mam, angielski ->polski też, tylko że to droga trochę na około :).


Pozdrowienia

Jagon.
jagon
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2010, 19:45


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości