Bilety lotnicze, a program lojalnosciowy.

Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wynajmę, Szukam pracy albo Dam pracę, szukam chętnych na wspólny wyjazd i wszystkie inne ogłoszenia małe i duże związane z Tajlandią.

Bilety lotnicze, a program lojalnosciowy.

Postprzez Kittipanyo » poniedziałek, 30 lis 2015, 09:20

Witam serdecznie. Chcialbym sie podzielic z osobami czesto latajacymi watpliwosciami dotyczacymi programow lojalnosciowych. Otoz jako jeden z takich uczestnikow uzbieralem calkiem sporo mil premiowych, ktore postanowilem wykorzystac. Program lojalnosciowy dawal mi mozliwosc wykorzystania 30 000 mil premiowych na zakup biletu na dalekiej trasie obejmujacego jedynie podatki, oplaty paliwowe i inne lacznie ok 800 PLN, reszta czyli na konkretny dzien wylotu koszt biletu w zaokragleniu 2300 PLN z zalozenia powinien byc wolny od oplat. Jednakze po przekalkulowaniu przez przewoznika wyszlo ze za dany lot zyczy on sobie 40 000 mil premiowych oraz ok 1800 PLN. Ostatecznie poszperalem w internecie i znalazlem przelot w cenie ok 1700 PLN, bez ulg, przywilejow i wydawania z mozolem uzbieranych mil. Podroz trwa troszke dluzej, ale zamyka sie w -nastu godzinach. Pamietam, ze bilety w takiej cenie byly jakies 5 - 4 lata temu. Dodam jeszcze ze ten tani przewoznik jest linia zachodnioeuropejska. Bije sie w piers jestem juz niemlody ale jak sie okazuje wciaz naiwny. Taki swiat i takie czasy, ze lojalny oznacza "jelen". Nie podaje tutaj nazwy "mojego" przewoznika, nie chce robic im antyreklamy, skorzystam z ich oferty jesli bedzie dla mnie najlepsza, bez zadnych lojalek, tylko kasa, bilet, przelot i see you next time (maybe). Pozdrawiam :-)
Kittipanyo
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 gru 2013, 07:46

Bilety lotnicze, a program lojalnosciowy.

Postprzez marco » wtorek, 1 gru 2015, 06:56

Podziel się informacją co to za linie lotnicze wystawiły Cie do wiatru z tym programem,
to nie reklama telewizyjna tylko miejsce gdzie ludzie mogą coś poczytać aby nie miec
problemów z podobnymi lub innymi sprawami..... :)
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20

Bilety lotnicze, a program lojalnosciowy.

Postprzez Kittipanyo » wtorek, 1 gru 2015, 11:55

Jest to "air berlin" jednakze nie chce im zarzucac wystawiania do wiatru, gdyz nie wszystkie zawilosci ich regulaminu sa dla mnie zrozumiale i nie wszystkich interesujacych mnie szczegolow moglem sie tam doszukac. Roznicy w koszcie lotu zwyklego a premiowego w ich liniach dopatrzylem sie w "Fuel and security surcharge" gdzie przy pelnoplatnym bilecie wynosi on w zaokragleniu 680 PLN, natomiast w bilecie premiowym rosnie on do 1180 PLN (rowniez w zaokragleniu). Po zrealizowaniu przelotu u konkurencji zamierzam zadac im kilka pytan popartych skanami dokumentow. Nic osobistego, po prostu pilnuje swojego biznesu i jak juz wspomnialem skorzystam z ich oferty jezeli bedzie dla mnie najbardziej korzystna. Piszac korzystna mam na mysli nie tylko finanse, zalezec to bedzie od sytuacji i potrzeby w momencie poszukiwania lotu. :-D
Kittipanyo
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 gru 2013, 07:46


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron