Tanie zakwaterowanie Krabi

Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wynajmę, Szukam pracy albo Dam pracę, szukam chętnych na wspólny wyjazd i wszystkie inne ogłoszenia małe i duże związane z Tajlandią.

Tanie zakwaterowanie Krabi

Postprzez magdam27 » środa, 7 sty 2015, 07:28

Witam,
Oferuję tanie zakwaterowanie w domu dla pary lub singla w krabi od 16 stycznia do 16 maja 2015
Proszę o kontakt kiedy i na jak długo chcielibyście zostać, oraz ile osób.
Dom prywatny w ustronnym miejscu, bardzo blisko plaży Ao Nang i 20 min. od lotniska, czysty bez pleśni i grzyba, jak
w większości innych. Z kuchnią i tarasem.
Wszystkim zainteresowanym proponuję pomoc, w zaadoptowaniu się w Tajlandii by nie tracili czasu na szukanie,
a poświęcili go na wypoczynek i zwiedzanie. Mogę też pomóc w znalezieniu tanich połączeń lotniczych waw-krabi-waw.
Od paru miesięcy podróżuję po Azji i widzę jak Azjaci wykorzystują naiwność i niewiedzę białych turystów. Straciłam dużo czasu i jeszcze więcej pieniędzy ucząc się jak nie dać się tu oszukiwać, ja już zapłaciłam za naukę. I dlatego nie chcę by inni zamiast wypoczywać, marnowali siły i pieniądze na to samo czego ja już się nauczyłam...
magdam27
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 7 sty 2015, 06:42

Tanie zakwaterowanie Krabi

Postprzez elkasior » czwartek, 29 paź 2015, 14:16

Będziemy w Tajlandii od 13.02 do 23.03.2016, interesuje nas wynajęcie na parę dni w/w mieszkania.Chcemy je potraktować jako bazę wypadową na okoliczne wyspy. Jesteśmy małżeństwem w wieku 60 lat, liczymy również na Pani pomoc w zorganizowaniu wycieczek po regionie, będziemy zobowiązani.
elkasior
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 25 wrz 2015, 21:38


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron