Biznes w Tajlandii - czy to dobry pomysl?

Import-Eksport między Polską, a Tajlandią, oraz inne firmy lub pomysły na biznes między tymi krajami, a także sprawy formalno-prawne z tym związane.

Biznes w Tajlandii - czy to dobry pomysl?

Postprzez etik66 » piątek, 16 sty 2015, 16:45

Myślę że można spróbować aczkolwiek nie będzie łatwo.
etik66
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 16 sty 2015, 16:40

Biznes w Tajlandii - czy to dobry pomysl?

Postprzez jarek837 » piątek, 29 sty 2016, 14:00

Jaka najbardziej warto spróbować, generalnie według mnie biznes czy w Polsce czy w Tajlandia ma takie same szanse powodzenia dużo zależy od dobrego biznesplanu który musi być w szczegółach dopracowany i zawierać musi ewentualne bariery. Moj znajomy ostatnio inwestował w Polsce w biznes związany z ekranami led i nie wypaliło teraz prowadzi biznes w Tajlandii i prosperuje całkiem niezłe, branży niestety nie mogę zdradzić :), Pozdrawiam i życzę powadzenia.
jarek837
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 29 sty 2016, 13:56

Biznes w Tajlandii - czy to dobry pomysl?

Postprzez Morgani » środa, 13 lut 2019, 13:30

Jeżeli ma się pomysł i środki, to potencjał na pewno jest spory :). Przy czym trzeba pamiętać, że zakładanie biznesu za granicą nie jest czymś oczywistym i prostym. Polecałbym zasięgnąć pomocy jakichś ekspertów, którzy pomogą gładko i efektywnie ten proces przeprowadzić. Od siebie polecić mogę w tej kwestii tę usługę: https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... formation/ firmy TMF Group. Założenie firmy za granicą z pewnością będzie o wiele łatwiejsze z ich pomocą.
Morgani
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2016, 07:56

Biznes w Tajlandii - czy to dobry pomysl?

Postprzez jackmars » wtorek, 15 paź 2019, 15:29

Biznes w Tajlandii w ostatnim czasie troche osłabł. Wielu Tajów narzeka bardzo na zastój, jakiego dawno nie pamiętają.
Wielu z nich wstrzymuje się teraz z inwestycjami, obserwują sytuacje w kraju i chcą przeczekać aby sytuacja była dla nich bardziej klarowna.
www.pandanus.pl licencjonowany przewodnik polskojezyczny w Tajlandi
jackmars
 
Posty: 110
Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2009, 12:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Poprzednia strona

Powrót do Biznes z Tajlandią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron