wiza dla tajlandki

Dla Tajów mieszkających w Polsce, tajskich restauracji, organizacji związanych z Tajlandią, a także sprawami organizacyjno-prawnymi związanymi z pobytem Tajów w Polsce.

wiza dla tajlandki

Postprzez montersl12 » wtorek, 19 sty 2010, 13:57

wystawilem zaproszenie do polski dla znajomej tajlandki i je wyslalem ale nie wiem jakie ona musi przedstawic jeszcze dokumenty w ambasadzie zeby uzyskac wize
prosze o info
piotr
montersl12
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 19 sty 2010, 13:34

wiza dla tajlandki

Postprzez massagewarsaw » wtorek, 19 sty 2010, 14:40

duzo, niech wejdzie na strone konsulatu, zadzwoni czy pojdzie (przy okazji wezmie forme) - zaproszenie samo nie wystarczy, nie jest latwo o wize, a nawet sluzba graniczna moze nie wpuscic, jesli cos sie nie spodoba
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

wiza dla tajlandki

Postprzez montersl12 » wtorek, 19 sty 2010, 15:56

jest problem bo ona byla w ambasadzie z zaproszeniem a oni mowia tylko w jezyku angielskim i ciezko bylo sie z nimi dogadac
jakie to dokumenty jeszcze wymagaja ? prosze o info
montersl12
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 19 sty 2010, 13:34

wiza dla tajlandki

Postprzez massagewarsaw » wtorek, 19 sty 2010, 16:03

niech idzie do konsulatu - w konsulacie pracuja tajowie i oczywiscie obsluguja po tajsku.

jesli nie mowi po angielsku, to konsul powinien mowic po tajsku (przynajmniej mowil poprzedni).

moze tez isc z tlumaczem.

jesli nie mowi po angielsku, to nie wiem, czy dostanie wize - bo nie bedzie w stanie sie komunikowac w polsce.

w jakim jezyku rozmawiacie?

mozesz tez sam wejsc na strone konsulatu, wyslac maila czy zadzwonic
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

wiza dla tajlandki

Postprzez Vit » piątek, 5 mar 2010, 13:01

Ostatni konsul, który mówil po tajsku zmarł parę lat temu.
Od tego czasu ludzie się zmieniają, ale nikt nie mówi :)
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

wiza dla tajlandki

Postprzez smolny1 » piątek, 30 kwi 2010, 08:04

Witam,

Chciałem odświeżyć temat, mieszkam od około roku w Tajlandii i chciałem teraz latem odwiedzić Polskę razem z moją dziewczyną ( 3 tygodnie ), jednak trochę niepokoi mnie konieczność kupna biletu przed otrzymaniem wizy, czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z odmową przyznania wizy lub słyszał o takim przypadku, jeżeli tak to z jakich powodów.

Jaką sumę na koncie musi posiadać Tajka, aby jej wniosek nie został odrzucony ?

Który rodzaj wizy najlepiej wybrać.

Pozdrawiam
smolny1
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2010, 07:51

wiza dla tajlandki

Postprzez massagewarsaw » piątek, 30 kwi 2010, 09:41

moze przepisy sie zmienily, ale 5 lat temu nie byl potrzebny bilet. Czasami wystarczy mala zaliczka np 1000baht, zeby agencja wydala bilet prowizoryczny.

wazniejsze od konta jest praca i koniecznosc powrotu do niej - np list od szefa, ze udziela urlopu na 3 tygodnie
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok


Powrót do Tajlandia w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron