Potrzebuje pomocnej informacji

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Potrzebuje pomocnej informacji

Postprzez Darecki-uk » wtorek, 21 paź 2014, 17:32

Nie wiem czy to dobre miejsce na opis mojej ciekawości jak i wielu pytań o Tajlandii i wyjazdu tam. Poznałem przez internet Tajkę, dużo rozmawialiśmy i wiemy teoretycznie o sobie wszystko. Ja mieszkam w Wielkiej Brytanii ona zaś pracuje w Rosji. Postanowienia są takie że ona wraca już do Tajlandii i bardzo chce abym ja tam przyjechał bo chce mnie poznać i pokazać swój kraj. Pytania moje są takie jak i kiedy najlepiej tam jechać, jak kupić tańszy bilet na samolot? na co zwracać uwagę? Nie chcę być zależny od dziewczyny więc poszukam hotelu, może jakaś pomoc w tym kierunku? Ile kasy trzeba wymienić jadąc na dwa tygodnie? Szukam ogólnej pomocy odnośnie wyjazdu i pobytu tam. Z góry dzięki wielkie.
Darecki-uk
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 21 paź 2014, 17:29

Potrzebuje pomocnej informacji

Postprzez Jaro W » wtorek, 21 paź 2014, 20:24

Dobre miejsce na zadawanie pytań.Po to jest forum.Termin wyjazdu-luty,marzec.Bilety najtańsze z Heathrow.Latałem Omanair,Etihadem,Srilanką i Emiratami-Wszystkie dolaciały planowo do celu.Do szukania dobry jast scyscanner ale bilety lepiej kupić bezpośrednio u przewoźnika.Lot bezpośredni jest droższy.Ja latam z przesiadką ,ok.2 godzin przerwy na mały spacer po lotnisku w strefie tranzytowej oczywiście.Ile kasy?Sam pobyt-jedzenie,zwiedzanie itp.jest tanio ale hotel już nie.Jeśli w hotelu będziesz z dziewczyną to za dzień 600-800 THB min.Tak z grubsza 400 funciaków wystarczy (mi starczyło 300).Narazie tyle.Bye!
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron