nocleg w listopadzie w pattaya

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

nocleg w listopadzie w pattaya

Postprzez majka » piątek, 10 paź 2014, 23:41

witam. chciałabym się w listopadzie wybrać na 5 dni do pattaya :) ma ktoś namiar na jakiś niedrogi i sprawdzony nocleg niedaleko plaży? lepiej zamawiać wcześniej na booking/agoda czy na miejscu? Pozdrawiam :D
majka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 10 paź 2014, 23:34

nocleg w listopadzie w pattaya

Postprzez Koompel » wtorek, 14 paź 2014, 00:31

Cześć, najlepiej na bookingu albo agoda. albo http://www.hotelscombined.com/ Niestety w listopadzie od ok 10tego zaczyna się sezon i ceny rosną o ok 20%. (do Końca lutego). czasami na miejscu jest szansa znaleźć coś od ręki i taniej, ale to ryzyko. w sezonie hoteliki bliko plaży są obłożone. tylko plaża tam kiepska :) Pozdrawiam Mich
Koompel
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 14 paź 2014, 00:21

nocleg w listopadzie w pattaya

Postprzez puma-voley » poniedziałek, 20 paź 2014, 10:52

zależy co znajdziesz w internecie w jakiej cenie i nigdy nie masz pewności jak blisko ten hotel jest plaży (najgorsza na jakiej byłem ) , ja znalazłem hotelik na miejscu za 50 zł dwu osobowy za 500 zł mozna było na caly miesiąc wynająć oczywiście bez szaleństw podstawa klimatyzacja musi być, polecam szukać na miejscu omijać duże ulicy w bocznych jest taniej jak znajdziesz jakieś knajpy , flagi indyjskie polecam zajrzeć jesz szansa że będą tanie noclegi :) pozdrawiam
puma-voley
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2014, 20:04


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron