Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Postprzez neronek » środa, 2 gru 2009, 10:19

Witam
Czy ktoś z Was leciał tymi liniami z Zurichu , będę leciał nimi w styczniu mam przesiadkę do Singapuru w BKK ,
interesuje mnie jak z posiłkami napoje piwo :D ... generalnie jaki standard ..
.mam lecieć A-340-600 linie Thai Air .
Ja mam taka zasadę że zawsze przy wylocie do Polski z BKK idę do odprawy ostatni wtedy róznie to bywa mogę szczęśliwie z braku miejsc zostać w BKK na koszt lini lub lecieć klasą biznes , już raz 3lata temu tak mi się udało /aerosvit / :D
A znajomi nocowali kiedyś w Bombaju i byli zadowoleni !
Dowiedziałem się że np w Duty free w warszawce nie mogę kupić alkoholu bo w Zurichu mi go zabiorą !
A bagaż w BKK muszę odebrać i nadać ponownie pomimo że lecę 5 godzin potem do SNG :evil:
Dobrze że wizę mam za free wysłałem pocztexem do Ambasady w Warszawie cena 30zł i potem pocztex odebrał mi tez za 30zł
wniosek wizowy wypełniłem wcześniej .
pozdrawiam
neronek
www.neronek.geoblog.pl
neronek
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 20 paź 2009, 15:30

Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Postprzez massagewarsaw » środa, 2 gru 2009, 12:21

obsluga, dobre jedzenie i piwo chang w dowolnej ilosci sa zaleta thai air - ale standard obnizal sie przez wiele lat, pomimo wysokich cen. Od kryzysu ceny spadly, a lepszego standardu nie ma co oczekiwac, bo linie sa na skraju bankructwa. Samoloty maja niestety stare, zrezygnowali z zamowionego nowego airbusa, bo nie maja pieniedzy.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Postprzez neronek » środa, 2 gru 2009, 13:47

massagewarsaw napisał(a):bo linie sa na skraju bankructwa

w mordę jeża oby nie zbankrutowały do czasu mojego lotu !
czyli rozumiem że moge prosić o dokładki typu : posiłek czy browarek ?

dzięki !
www.neronek.geoblog.pl
neronek
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 20 paź 2009, 15:30

Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Postprzez massagewarsaw » środa, 2 gru 2009, 13:55

nie, ta linia jest na skraju bankructwa, ale nie zbankrutuje (tak jak Lot czy BA), bo panstwo ma w nich udzialy i nie dopusci, zeby flagowa linia kraju upadla.

piwo do oporu (choc odmowia, jesli bedziesz upity i agresywny), jedzenia z 2 posilkow ci wystarczy (mozesz wziac swoja walowke).

nie jedz za duzo przed lotem i w jego czasie, bo nie bedziesz mogl spac i objawy jet lag moga byc znaczne przy takiej roznicy czasu. Przed lotem mozna golnac na sen, ale nie za duzo, zeby nie odwodnic organizmu (poglebi to objawy jet lag) - w czasie lotu najlepiej woda/soki, co najwyzej piwo (z tego samego powodu).
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Postprzez neronek » środa, 2 gru 2009, 15:28

massagewarsaw napisał(a):piwo do oporu (choc odmowia, jesli bedziesz upity i agresywny

nie nie agresywność zero :D
jeść lubię ale też z umiarem ! , leciałem ostatnio Aerofłotem do Bangkoku w lutym i totalna porażka jedynie soki i posiłek zero TV i muzyki ! a za piwo sie płaci ! TO JEST CHORE !!
Dla mnie ze 3 browce na całą podróż starczą :D i coś na ząb :D
pozdr
neronek
www.neronek.geoblog.pl
neronek
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 20 paź 2009, 15:30

Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Postprzez massagewarsaw » wtorek, 26 sty 2010, 14:55

tak, aeroflot ma rozny poziom, jak sie trafi - pare dni temu moja siostrzenica przyleciala do bangkoku nowiutkim airbusem. Nie ma bezplatnego alkoholu juz od jakiegos czasu, bo ruscy sie chlali i bylo zagrozenie lotu. Oczywiscie wielu przynosi duty free i nadal sa problemy z bezpieczenstwem, np paleniem w toaletach.

nawet jesli ludzie upijaja sie "na wesolo", to jest duzo wrzasku i nie mozna odpoczac.

plusem natomiast jest, ze jest to najkrotsze polaczenie z polski i mozna sie rozprostowac w moskwie prawie w polowie podrozy.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Postprzez Michal » wtorek, 26 sty 2010, 17:16

Wylatuję liniami Thai Air 31 stycznia do BKK ale z Londynu.Już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty w Indochinach 8-)
Azja Płd.-Wsch. i wyspy Południowego Pacyfiku...moje przeznaczenie.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 19 sie 2009, 18:39
Lokalizacja: London

Zurich - Bangkok linie Thai Air ?

Postprzez massagewarsaw » wtorek, 26 sty 2010, 17:24

wrocilem wczoraj z nimi do Londynu, bylo sporo pustych miejsc z tylu samolotu (spalem na 3 siedzeniach) pomimo specjalnej oferty £519.

z bangkoku pilnie uwazaja na nadwage i na wielkosc bagazu podrecznego, musialem czesc wyrzucic.

W londynie customs robi oblawy na samoloty z tajlandii (wieczorem laduja kolo siebie 2 samaloty), wczoraj bylo 20 oficerow i trzepali nawet male bagaze
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości