Podróż poślubna

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Podróż poślubna

Postprzez MySiA » wtorek, 9 wrz 2014, 03:35

Witam wszystkich
Między 2.12-23.12.2014 r. wybieram się wraz z moim przyszłym mężem na 20 dniową podróż poślubną po Tajlandii. Lecimy na własną rękę. Zrobiłam wstępny plan wycieczki, ale nie wiem czy jest on dobry. Mam nadzieję, że mi pomożecie i w razie czego dacie parę rad jak go dobrze zmienić.

1 dnia jak tylko przylecimy do Bangkoku chcemy lecieć dalej (sam Bangkok zostawiamy na koniec)
Bangkok(pare godzin) - Phuket(2 noce) - Ko Phi Phi (2noce) - Koh Lanta(3noce) - Krabi(4noce) - Koh Samui(5nocy) - Bangkok(2noce).

Może doradzicie mi jakieś inne wysypy, na którą wyspę poświęcić więcej czasu, może którąś mam ominąć? Co koniecznie trzeba zrobić i zobaczyć na konkretnej wyspie? '
Jak jest z tymi promami i przeprawami między wyspami? Lepiej wcześniej coś rezerwować czy od ręki na spokojnie można złapać jakiś transport?

Pozdrawiam
MySiA
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2014, 03:18

Podróż poślubna

Postprzez brownie » sobota, 20 wrz 2014, 16:13

Jak dla mnie parę godzin na Bangkog to stanowczo za mało.
Sam Wielki Pałac wart jest przynajmniej 4h, a to przecież nie jedyny atrakcja.
Z drugiej strony rozumiem pośpiech, więc może tylko rzucicie okiem z nastawieniem, że jeszcze kiedyś znów tu wylądujecie.
http://www.sky4fly.com.pl/
brownie
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 5 wrz 2014, 10:46

Podróż poślubna

Postprzez wajahat30 » poniedziałek, 22 wrz 2014, 11:33

1 dnia jak tylko przylecimy do Bangkoku chcemy lecieć dalej (sam Bangkok zostawiamy na koniec)
Bangkok(pare godzin) - Phuket(2 noce) - Ko Phi Phi (2noce) - Koh Lanta(3noce) - Krabi(4noce) - Koh Samui(5nocy) - Bangkok(2noce). :lol: :lol: :lol: :lol:
Are you worried about Pass4sure HP2-K38
wajahat30
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 22 wrz 2014, 11:32

Podróż poślubna

Postprzez MySiA » poniedziałek, 22 wrz 2014, 13:12

1 dnia jak tylko przylecimy do Bangkoku chcemy lecieć dalej (sam Bangkok zostawiamy na koniec)
Bangkok(pare godzin) - Phuket(2 noce) - Ko Phi Phi (2noce) - Koh Lanta(3noce) - Krabi(4noce) - Koh Samui(5nocy) - Bangkok(2noce).

Może doradzicie mi jakieś inne wysypy, na którą wyspę poświęcić więcej czasu, może którąś mam ominąć? Co koniecznie trzeba zrobić i zobaczyć na konkretnej wyspie? '
Jak jest z tymi promami i przeprawami między wyspami? Lepiej wcześniej coś rezerwować czy od ręki na spokojnie można złapać jakiś transport?

Pozdrawiam
MySiA
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2014, 03:18

Podróż poślubna

Postprzez KoniKWawa » poniedziałek, 5 sty 2015, 13:48

Co to jest bali?
KoniKWawa
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 12 gru 2014, 14:11

Podróż poślubna

Postprzez grreds » piątek, 8 maja 2015, 09:22

Najlepiej oragazniować przez biuro turystyczne mniej na głowie i macie podróż poślubną spokojną i zaplanowaną ;)
grreds
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 8 maja 2015, 09:20


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron