linie Jet Airways do Tajlandii

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez kobi » wtorek, 1 gru 2009, 18:22

witam. 22 lutego lece na 2 tygodnie do Tajlandii liniami Jet Airways (Londyn-Mumbai-Bangkok). Czy ktos lecial juz tymi liniami?? Jak wrazenia?
kobi
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 1 gru 2009, 18:15

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » wtorek, 1 gru 2009, 19:59

wczoraj mialem leciec, ale zmienilem bilet na pozniej.

zona wczoraj leciala na tej samej trasie - opoznienie z londynu 1h, na szczescie zalapala sie na polaczenie, bo ono rowniez bylo opoznione o 30 minut.

odlatuja teraz z 4 terminalu, zupelnie nie ma kolejek.

dobre orientalne danie.

na obu odcinkach samolot zapakowany - moze, ze to przed swietami.

poniewaz jet airways jest nowy dla anglii, od poczatku roku mieli promocje, wlaczajac 35kg (ale oczywiscie przestrzegaja, zeby nie wiecej niz 32kg w jednym bagazu).
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez Michal » sobota, 5 gru 2009, 21:23

kobi napisał(a):witam. 22 lutego lece na 2 tygodnie do Tajlandii liniami Jet Airways (Londyn-Mumbai-Bangkok). Czy ktos lecial juz tymi liniami?? Jak wrazenia?

Ja z nimi leciałem ale w Indiach.Wszystko było tak jak się należy i jedzenie jak dla mnie było pyszne.To był lot domestic wewnątrz Indii.
Azja Płd.-Wsch. i wyspy Południowego Pacyfiku...moje przeznaczenie.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 19 sie 2009, 18:39
Lokalizacja: London

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez kobi » czwartek, 10 gru 2009, 19:34

Dzieki za odpowiedzi, slyszalem, ze sa spoko, chcialem sie tylko upewnic u kogos, kto juz tymi liniami lecial. A jak z browarkiem na pokladzie? dostepny?
kobi
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 1 gru 2009, 18:15

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » czwartek, 10 gru 2009, 19:40

wszystkie linie maja piwo. Nielicznym wyjatkiem sa linie Binam (bangladesz), ktos pare dni temu wspomnial o placeniu za alkohol z aeroflot (z drugiej strony slyszalem o pysznym jedzeniu i upitych pasazerach).
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez krzysztof s » piątek, 11 gru 2009, 18:10

Nie wszystkie linie maja piwo i w ogóle alkohol... Dla przykladu - latajace z Londynu do Kuala Lumpur, tanie linie AirAsia nie mają alkoholu! Przypuszczam, choc nie jestem pewny, że tak samo jest z liniami arabskimi, znad zatoki - a one są bardzo popularne ostanio! Niska cena w połaczeniu z wysokim poziomem - wiele osób korzysta z ich usług...
Catering tajski. www.aloj.pl Facebook: alojPL
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » piątek, 11 gru 2009, 18:15

w liniach budzetowych placi sie nawet za jedzienie, nie mowiac o browarze.

w arabskich piwo jest
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez krzysztof s » piątek, 11 gru 2009, 18:23

nie mówię o płaceniu, tylko dostępności... po prostu wiem, że w Air Asia niemozliwe - przynajmniej na kilka lotów, którymi leciałem, lokalnymi, jak i tez z Londynem... co do linii arabskich, to wysunąłem takie przypuszcznie, bo nie leciałem... Udało Ci sie dostać lub kupic piwo lub inny alkohol w Qatar Aiways, Emirates lub innej podobnej linii?
Catering tajski. www.aloj.pl Facebook: alojPL
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez massagewarsaw » piątek, 11 gru 2009, 18:32

lewcialem z kilkoma arabskimi, piwo i alkohol jest bezplatnie
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

linie Jet Airways do Tajlandii

Postprzez krzysztof s » piątek, 11 gru 2009, 18:44

aha, to ok, dzieki:) ja mam pewnie uprzedzenie (czy tez brak tolerancji), co do Muslim... moze to wynik kilkumiesięcznego pobytu w malezji, a może cos innego...
pozdrawiam
k
Catering tajski. www.aloj.pl Facebook: alojPL
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Następna strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron