kto chetny na meski wyjazd do pattaya około listopada

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

kto chetny na meski wyjazd do pattaya około listopada

Postprzez chillhunter » czwartek, 12 lut 2015, 19:12

Pare dni temu wrocilem z dluzszego urlopu w Tajlandi, ostatnie 2 dni spedzilem w Pattaya w Hotelu Flipper Lodge w soi 8.

Wprawdzie dawno temu bylem tam ale krotko, to co zobaczylem przerazilo mnie, dla mnie Pattaya to setki barow z dziewczynami a wiec nawiekszy burdel. Musze przyznac ze przy niektorych mozna dostac miekkie nogi, ale tez duzo nie ladnych.

Co mnie podpadlo to byli starsi bialasy ktorzy ledwo nogami umieli ruszac ale w towarzystwie o wiele mlodszej tajki.

Zapytalem jedna dziewczyne w barze czy dla nie nie jest problemen isc do luzka parnerem ktory jest 40 lat starszy, jej odpowiedz nie bo on placi.

Przypadkowo weszlem w rozmowe z wlascicielem baru, on ma 6 dziewczyn i 5 katoys (ladyman) ci chlopcy byli kompletnie przeoperowani na dziewczyny, w tym czasie jak ja z nim rozmawialem 2 bialasow poszlo z nimi na gore do pokoju, to kosztuje 500 Thb. dla niej (niego) i 300 za pokoj.
On mnie opowiadal ze taka kompletna operacja kosztuje od 600 000 THb.

2 dni to za malo aby Pattaye poznac, na pewno sa ladniejsze okolice, ale to co zobaczylem wystarczy mnie na nastepne 10 lat.

PS.

poniewaz bylem tam bez zony wiec rano fotografowalem lozko ktore bylo tylko z jednej strony uzywane i przesylalem jej zdjecie. ;)


przed Pattaya bylem 5 tygodni codziennie w towarzystwie pracownikow wymiaru sprawiedliwosci, co ja tam przezylem to przekroczylo moje dotychczasowe pojecie o tajlandi, ale o tym pozniej jak bede mial wiecej czasu.
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

kto chetny na meski wyjazd do pattaya około listopada

Postprzez stankuten » piątek, 13 lut 2015, 04:13

Lepiej juz nie pisz o swoich przygodach z wymiarem sprawiedliwosci, ale skoro bardzo tego pragniesz to staraj sie pisac bez bledow, Bo "luzko" pisze sie inaczej a "weszlem" tez nie jest po polsku (moze powinno byc: wszedlem?) A najlepiej to nie przyjezdzaj do Pattaya skoro Ci sie tutaj nie podoba..... Mozesz np. pojechac do ktorgos z krajow arabskich. Tam pewnie nie ma dziewczat ktore spia ze starszymi facetami.
stankuten
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2010, 14:53
Lokalizacja: Montreal, Canada i Pattaya, Thailand

kto chetny na meski wyjazd do pattaya około listopada

Postprzez chillhunter » piątek, 13 lut 2015, 09:57

@ stankuten,

wcale nie jestem zly za twoja zlosliwosc, rozumie twoje rozgoryczenie.

Mieszkasz w Pattaya, ja bym tam nigdy sie nie przeprowadzil, wstydzilbym sie tez znajomych tam zaprosic, jedynie co tam jest dobre to jest infrastruktura.

Na pewno jestes samotny, szukasz znajomych na tym forum, wez sobie mia noi moze przez to tobie nastroj sie poprawi.

Co do bledow to masz racje, ale ja nie uzywam zadnego editora a 38 lat poza granicami kraju robi swoje, do tego w zyciu codziennym nie uzywam jezyka polskiego

By the way, wiesz ze na forach jest nie pisana zasada ze nie wolno nikogo krytykowac za bledy!
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

kto chetny na meski wyjazd do pattaya około listopada

Postprzez stankuten » piątek, 13 lut 2015, 11:00

wcale nie jestem zly za twoja zlosliwosc, rozumie twoje rozgoryczenie.

MAM NADZIEJE ZE NIE MUSZE CI DZIEKOWAC....

Mieszkasz w Pattaya, ja bym tam nigdy sie nie przeprowadzil, wstydzilbym sie tez znajomych tam zaprosic, jedynie co tam jest dobre to jest infrastruktura.

ZAPEWNIAM CIE ZE JEST TUTAJ SPORO RZECZY POZA "INFRASTUKTURA" JAK SAM PISZESZ. PRAWDA JEST NATOMIAST ZE WSZYSCY IMPOTENCI CZUJA SIE NIEZBYT COMFORTOWO W PATTAYA (OCZYWISCIE-NIE MAM NA MYSLI CEBIE !!!).

Na pewno jestes samotny, szukasz znajomych na tym forum, wez sobie mia noi moze przez to tobie nastroj sie poprawi.

OD 15 LAT ZONATY JESTEM Z TAJKA. NA NASTROJ NIE NARZEKAM I POPRAWIAC GO NIE MUSZE.

Co do bledow to masz racje, ale ja nie uzywam zadnego editora a 38 lat poza granicami kraju robi swoje, do tego w zyciu codziennym nie uzywam jezyka polskiego

NIE ZAIMPONUJESZ MI SYNKU. "WYBYLEM" Z POLSKI PRAWIE 50 LAT TEMU, DOMYSLASZ SIE ZE TAK W TAJLANDI JAK I W KANADZIE NIE UZYWAM JEZYKA POLSKIEGO. NIE MAM "EDYTORA" A MIMO TO (CHYBA) ROBIE MNIEJ BLEDOW NIZ TY.

By the way, wiesz ze na forach jest nie pisana zasada ze nie wolno nikogo krytykowac za bledy!

OSWIECILES MNIE. JEZELI NIE WOLNO KRYTYKOWAC ZA BLEDY TO ZA CO WOLNO???? SZCZESCIE DLA CIEBIE ZE WOLNO KRYTYKOWAC INNE MIASTA (JAK PATTAYA). UZYWAJ SOBIE. NAM TURYSTOW NIE ZABRAKNIE Z TWOJEGO POWODU.
stankuten
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2010, 14:53
Lokalizacja: Montreal, Canada i Pattaya, Thailand

kto chetny na meski wyjazd do pattaya około listopada

Postprzez chillhunter » poniedziałek, 16 lut 2015, 10:13

@stankuten,

powiedz mnie dlaczego Polacy sa sobie tacy nienawistni?

Ja napisalem swoja opnie o Pattaya, a ty ze tam mieszkasz od razu czujesz sie obrazony, przeciez kazdy wie co tam sie dzieje.

Ty jak piszesz ze jestes kanadyjczykiem mowiacym po polsku, dla mnie jestes Polakiem mieszkajacym w Kanadzie, sam o sobie nigdy bym nie powiedzial ze jestem Niemcem mowiacym po polsku.

Tak sie sklada ze czesto bywalem w Kanadzie i USA, mam tam rodzine i znajomych i wiem jak tamtejsza polonia zyje, wielu zyje w zamnietych kregach, tylko wsrod swoich, jezyk angielski wielu opanowalo w slabym stopniu, w domu leci polska TV, zakupy robi sie w polskich sklepach, widzialem nawet wode mineralna z PL.

A ty Kanadyjczyk szkasz goraczkowo znanomych z PL, wiesz przebywajac w LOS poznalem Hollendrow, Norwegow, Niemcow, Schweizarow i Amerykanow, Polakow nie widzialem ale ich tez nie szukam.

Za pare miesiecy wyjezdzam do Tajlandi na 6 miesiecy i o znajomych sie nie martwie, moze tez dlatego ze kiedys pracujac tam uczylem sie tajskiego i obecnie ucze sie dalej, dla mnie jest przymusem ze jak zyje w innym kraju to musze mowic ich jezykiem.

Nie wiem czy czytales, koniec prostytucji w Tajlandi: :lol:

BANGKOK, 31 January 2015 (NNT) - The Commissioner-General of the Royal Thai Police has instructed all police units to arrest illegal entertainment operators nationwide in an effort to prevent prostitution.

Police Spokesman Pol Lt Gen Prawut Thawornsiri said they were a great number of entertainment venues, such as night clubs, karaoke bars and restaurants, involved in prostitition and human trafficking. The national police chief therefore ordered all police units to enforce all related laws against the crime, especially child prostitution.

Those who recommitted prostitution and human trafficking would face stronger charges and police officials who did not take the crime seriously were subject to investigation, the spokesman added. - See more at: http://thainews.prd.go.th/centerweb/new ... BU2t6.dpuf
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

kto chetny na meski wyjazd do pattaya około listopada

Postprzez kornuto » poniedziałek, 16 lut 2015, 21:40

Witam wszystkich. 75 zł za hotel? Nie wiem co miał na myśli chyba chodziło ze tanio? Jeszcze taniej można mieszkać i to z basenem. A za 100 zł z lotniska do pattaya to jadę 3x tam i z powrotem.
kornuto
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 8 gru 2012, 18:43

Poprzednia strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron