DO tajlandii na 90 dni ??

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

DO tajlandii na 90 dni ??

Postprzez ddRR » piątek, 20 cze 2014, 17:49

Witam , chcialbym sie dowiedziec jak najlepiej to zrobic zeby zatrzymac sie w tajlandii na 3 miesiace ?
Chodzi oto ze chyba udajac sie do tajlandii trzeba miec bilet powrotny , a wiza turystyczna obejmuje tylko 2 miesiace(mozna podobno przedluzyc bez problemow)... czy przed wjazdem do tajlandii pokazujac na lotnisku bilet powrotny ktory jest za 3 miesiace beda problemy?
przebukowanie biletu lotniczego kosztowalo mnie za ostatnim razem tyle co nowy bilet ...

I po jakim czasie mozna ubiegac sie ponownie o wize turystyczna?
ddRR
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 20 cze 2014, 17:45

DO tajlandii na 90 dni ??

Postprzez flintstone » niedziela, 22 cze 2014, 11:00

Zanim skończy się wiza 60 dniowa idziesz do lokalnego Immigration Office i przedłużasz o 30 dni. koszt 100-150 zł.
O kolejną wizę możesz się starać od razu po powrocie do Polski.
Możesz od razu starać się o dwukrotną wizę 60- dniową i stosując procedurę z immigration opisaną powyżej, masz już 90 dni pobytu. Jag przedłużenie się kończy opuszczasz Tajlandię przez najbliższą granicę, a wracając uruchamiasz drugą wizę. potem znowu Immigration i w ten sposób masz 1/2 roku pobytu. Ale teraz musisz już wrócić do Pl po nowa wizę.
flintstone
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2009, 17:30

DO tajlandii na 90 dni ??

Postprzez ddRR » niedziela, 22 cze 2014, 12:48

Dzieki za odpowiedz , pierwsze slysze ze mozna dostac odrazu 2 wizy na raz ...
Powrot do polski chyba tez nie jest konieczny tylko mozna to zrobic poprostu w innym najblizszym kraju ? w ambasadzie tajlandii?

, wie ktos jak sprawa wyglada z samolotem ? czy musze miec kupiony wczesniej bilet powrotny udajac sie na wizie do tajlandii?
ddRR
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 20 cze 2014, 17:45

DO tajlandii na 90 dni ??

Postprzez flintstone » niedziela, 22 cze 2014, 14:24

Zależy od ambasady... Może być tak, że poproszą ciebie byś starał się u siebie w kraju. Ja mam obcy paszport i jak załatwiam wizę w Warszawie, to chcą widzieć moją polską kartę pobytu.
Mnie nigdy nie prosili o pokazanie biletu powrotnego...
flintstone
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2009, 17:30

DO tajlandii na 90 dni ??

Postprzez somtam » środa, 25 cze 2014, 21:48

Mozesz starc sie o 3 wizy a` 60 dni , kazda kosztuje 30 euro. W Hamburgu , za kazdym razem wymagaja biletu powrotnego:(
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron