miasto w poblizu granicy

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

miasto w poblizu granicy

Postprzez kryspin » wtorek, 1 kwi 2014, 16:41

Witam

Mam zamiar zamieszkac w tajlandi przez okres paru lat, szukam jakiegos fajnego miasta/miasteczka w poblizu granicy poniewaz chodzi mi o przedluzanie wizy tanim kosztem. Nie interesuja mnie busy z bangkoku za 2000 bah ktore jada 9 godzin minimum np jackgolf.com bo to bedzie meczrnia dla mnie i dodatkowy wydatek 400-500zl

Miasto/miasteczko powinno posiadac plaze w poblizu, sklep seven 11, dobry internet dsl poniewaz moja praca tego wymaga, codziennie zuzywam minimum 3gb, moj budzet miesieczny to 2500zl, prosze o jakies propozycje, lokum wynajecie mieszkania albo hotel.
kryspin
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 16:30

miasto w poblizu granicy

Postprzez jkboss » środa, 2 kwi 2014, 09:23

A czemu nie zapłacić raz 2tys. i mieć problem wizy z głowy na rok? Tylko raport za 50zł co 90 dni i tyle.
Nawet jeśli zamieszkasz w pobliżu granicy to co 14 dni będziesz musiał jeździć... Po pół roku Ci się miejsce w paszporcie skończy. Wiza Wjazdowa do Kambodżdy też kosztuje (konieczne żeby wyjechać z Tajlandii). Nie wiem czy jest jakikolwiek sens czegoś takiego.

PS. 9h busem z Bangkoku to zajmuje cały visa run - w dwie strony i z 1h-2h na granicy.

kryspin napisał(a):Miasto/miasteczko PRZY GRANICY (mój dopis) powinno posiadac plaze w poblizu, sklep seven 11, dobry internet dsl

Taa, i jeszcze darmowy masaż z happy endem za free, codzień inna pani. Sorry za uszczypliwość, ale chyba zbyt głęboko popłynąłeś w marzenia...
jkboss
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 29 mar 2013, 06:31

miasto w poblizu granicy

Postprzez kryspin » środa, 2 kwi 2014, 14:17

nie zamierzam odpowiadac na docinki itp bo mnie to nie interesuje, interesuja mnie informacje, czytalem forum nie znalazlem nic co by mowilo o 2 tysiacach za rok z raportami za 50zl co 3 miesiace, rozin mysl chodzi o szkole na lewo czy o jakas wize?
kryspin
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 16:30

miasto w poblizu granicy

Postprzez jkboss » środa, 2 kwi 2014, 14:39

Tajlandia i sprawy wizowe jest jak sklep. Idziesz i mówisz jak długo chcesz zostać, płacisz, zostawiasz paszport, czekasz odbierasz, robisz co chcesz. Tyle.
A jaka dla Ciebie to różnica czy Ty jesteś na wizie szkolnej, biznesowej, chorobowej, cioci czy babci Frani ? Rodzaji wiz jest tyle co kolorów. Zawsze znajdzie się coś co Ci odpowiada najbardziej. Zasady każdej Ci wytłumaczą jak sam najpierw jasno określisz jak długo chcesz zostać.
jkboss
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 29 mar 2013, 06:31

miasto w poblizu granicy

Postprzez kryspin » środa, 2 kwi 2014, 17:56

chcem zostac 3 lata conajmniej, z uwagi na to ze bede zajety praca jak i spedzaniem milo czasu wiza szkolna z przymusem uczeszczania na zajecia odpada, badz jakakolwiek inna wiza ktora skroci mi czas dla mnie.
kryspin
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 16:30

miasto w poblizu granicy

Postprzez jkboss » czwartek, 3 kwi 2014, 03:27

Po co w Polsce jest matura skoro ludzie i tak nie umieją czytać ze zrozumieniem?

jkboss napisał(a):Idziesz i mówisz jak długo chcesz zostać, płacisz, zostawiasz paszport, czekasz odbierasz, robisz co chcesz. Tyle.


Kiedy ja tutaj wspomniałem o jakichkolwiek obowiązkach?
2 tys. zł - raz; 50zł - raport co 90 dni. Koniec. Co jeszcze jest niezrozumiałe?
jkboss
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 29 mar 2013, 06:31

miasto w poblizu granicy

Postprzez kryspin » czwartek, 3 kwi 2014, 13:50

wszystko zrozumiale :) napisz tylko gdzie jeszcze sie zglosic po taka wize (mozesz na pw) dzieki wielkie, wlasnie takich ludzi szukalem
kryspin
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 16:30

miasto w poblizu granicy

Postprzez kryspin » czwartek, 3 kwi 2014, 13:53

dzieje sie tak dlatego ze w jakims temacie ktos jest niedoksztalcony wtedy liczy na pomoc innych osob i oferuje swoja w zamian, jest to bardzo proste do zrozumienia patrzac nie tylko ze swojej perpektywy (majacego wiedze w danym temacie/zagadnieniu) ale i z obserwatora
kryspin
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 16:30

miasto w poblizu granicy

Postprzez jkboss » czwartek, 3 kwi 2014, 14:21

Wysłałem pw, daj znać czy doszło.
jkboss
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 29 mar 2013, 06:31


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron