Tajlandia 22.01-06.02.2014

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Tajlandia 22.01-06.02.2014

Postprzez somtam » środa, 8 sty 2014, 09:18

Spoko, nie ma co liczyc , ze na demonstracji beda gwalcic albo trawka czestowac, ale latwo mozna do szpitala trafic lub zostac zatrzymanym przez polizie. Dlatego nie ma co uczestnictwa w demostracji traktowac jako okazji ..." a to zawsze też jakaś atrakcja - poznanie Tajlandii od tej prawdziwej stron." :mrgreen:
Trzeba bylo sie zastanowic , przed napisaniem glupkowatego postu :? .
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27

Tajlandia 22.01-06.02.2014

Postprzez kocurrrek » środa, 8 sty 2014, 10:44

Jak na razie to Ty się na wyżyny nie wnosisz.

Piszesz, że będą utrudnienia w ruchu w centrum miasta (serio? nie wpadł bym na to) i sugerujesz by z tego powodu ominąć Bangkok.
No proste.
Polecieć do Tajlandii i Bangkoku nie zobaczyć, nie wpadł bym na to solo.

Odpowiadam, że mi to nie przeszkadza, zawsze jakaś atrakcja zobaczyć Bangkok zapchany i posmakować normalnego tajskiego życia łażąc po mieście bocznymi ulicami zamiast wozić się taxi.

To Ty uznajesz za niewymownie właściwe by nawiązac do bitych i gwałconych Rosjanek i narkotyków.

Kiedy zwracam Ci uwagę, że chyba minąłeś się z tematem, to zarzucasz mi, że mam zamiar w demonstracjach brać udział.
No proste somtam. Będę szedł z Tajską flagą na czele drąc japę. Planuję to przecież od miesięcy.

Proponowałbym ogarnąć sie kapkę i spróbowac być troche poważnym. Może nie w sensie jakiejś wydumanej powagi (sam lubię raczej żartem życ niż powagą) raczej w kwestii nie błaznowania.
Z góry dzięki!
kocurrrek
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 3 sty 2014, 17:20

Tajlandia 22.01-06.02.2014

Postprzez kocurrrek » środa, 8 sty 2014, 11:47

A i wybacz jak mój post może brzmieć niemiło.
Nienawidzę jak mam do pracy wstawać przed 6:00 i z rana nie do konca ogarniam :P
kocurrrek
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 3 sty 2014, 17:20

Poprzednia strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron