Tajlandia w marcu

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Tajlandia w marcu

Postprzez inemuri » wtorek, 25 lut 2014, 13:32

@Chillhunter: dziękuję, i proszę o jeszcze:
pomyślałem sobie, że metrem/kolejką będzie szybciej i wygodniej zwłaszcza, że ja przylatuję w południe a hotel mam w okolicach Khao San Road. Mógłbyś napisać coś więcej o tym autobusie (jaki numer/oznaczenie), bo patrząc na informację na stronie lotniska nie mogę znaleźć takiego połączenia.
inemuri
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lut 2014, 15:27

Tajlandia w marcu

Postprzez chillhunter » środa, 26 lut 2014, 11:21

@inemuri,

Sorry, ja jestem nie up to date, ten expressbus juz nie jezdzi, mozna normalnym jechac, jazda trwa ok. 1 godz., cena 45 BHT, przy rush hour odpowiednio dluzej

Na stacji autobusowej na lotnisku dostaniesz kartke z polaczeniami do Down Town.

Najlepiej jedz z Airport Link do stacji Phaya Thai i z tamtad taksowka dalej, ten Express Line jest tylko 10min szybsza jak normalna (30min) ale drozsza.
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

Tajlandia w marcu

Postprzez inemuri » czwartek, 6 mar 2014, 17:03

Dziękuję za radę, tak zrobie
inemuri
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lut 2014, 15:27

Tajlandia w marcu

Postprzez PanMarchewa » piątek, 7 mar 2014, 16:16

Aktualnie siedzę w Mielnie z żoną, wiem że to nie pora na wakacje nad morzem ale sprawy służbowe nas tu przeciągły a, że żona znalazła tanie pokoje nad morzem w Mielnie to tak wyszło. za 5 dni lecimy do Tajlandii jeśli ktoś wybiera się też w tym samym terminie to chętnie się podczepimy ;)
PanMarchewa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 7 mar 2014, 16:09

Tajlandia w marcu

Postprzez ewadd » środa, 26 mar 2014, 15:54

Witam, jedziemy we dwójkę w terminie 13-25 października 2014. Nie mamy jeszcze konkretnego planu na cały wyjazd, ale bardzo byśmy chcieli pojechać do Kambodży (oferta z Pandanus'a wydaje się dość ciekawa, ale dla 2 osób trochę droga, powyżej 4 bardziej opłacalna) i myślałam o Kanchanaburi. Kupiliśmy w styczniu bilety w Katarskich liniach lotniczych. Czekam na sygnał. Ewa
ewadd
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 13 lut 2014, 13:54

Poprzednia strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron