Sytuacja w Bangkoku?

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Sytuacja w Bangkoku?

Postprzez somtam » niedziela, 8 gru 2013, 01:20

Mam coraz mocniesze cisnienie,...we wtorek , w poludnie moj lot do Tajlandii :roll: .
Rozwazam rezygnacje z wyjazdu, sytuacja napieta, a newsy coraz powsiagliwsze w informowaniu, ich wiadomosci czesto sprzeczne :evil: .
Bylabym wdzieczna za biezace wiadomosci , w poniedzialek ,o rozwoju wydarzen.
Chcialoby sie zadac pytanie, na ile bezpieczni sa turysci, co dalej ?, czy mozna przewidziec jak potoczy sie sytuacja w Bkk?, ale sama wiem , ze rozwoj wypakow jest zupelnie nieprzewidywalny.
Mam nadzieje , ze lotnisko pozostanie poza strefa demonstacji , chociaz ....
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27

Sytuacja w Bangkoku?

Postprzez Jaro W » środa, 11 gru 2013, 23:18

Robi się bardzo ciekawie. Towarzystwo w żółtych koszulach nie respektuje decyzji króla, choć obnoszą się z jego portretami.Czyż by zbliżał się koniec monarchii?..Somtam,czy zdecydowałaś się na przylot do Bangkoku?
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19

Sytuacja w Bangkoku?

Postprzez gega » czwartek, 12 gru 2013, 06:28

witam,
jestem już od 2 tygodniu tutaj, śmiało przyjeżdżaj nic tak naprawdę się nie dzieje, w tym momencie jest już praktycznie po demonstracjach.
pozdrawiam
gega
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 25 wrz 2012, 13:09

Sytuacja w Bangkoku?

Postprzez somtam » czwartek, 12 gru 2013, 07:53

Wczoraj wyladowalam w BKK, lotnisko spokojnie. Przejazd przez miasto , wprawdzie z opoznienenm, ale to z powodu .. sledzi ktore wysypaly sie na jezdnie z transportera. Zanim pozbierali towarzystwo minelo dobre 2 godziny ;)
Moi gospodarze robia wrazenie szczesliwych, temat polityki to dla nich tabu :? . Dzisiaj na markecie w mojej wiosce, zycie toczy sie jak zwykle ospale :) , jedynie odczuwalne ... to zero farangow???.
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron