Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Postprzez SonGoku » środa, 6 mar 2013, 16:42

Czy ktos z szanownych forumowiczow moglby polecic jakis ciekawy hotel lub bungalow na Krabi? Sporo informacji mozna znalezc na portalach turystycznych, ale interesuje mnie informacja z 'pierwszej reki'. Planujemy wyjazd cala rodzina, wiec domek bylby wskazany. Jesli ktos ma doswiadczenia w tym temacie z Krabi , bede wdzieczny za wszelkie sugestie i uwagi.
Pozdrawiam
SonGoku
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 03:57

Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Postprzez basik » środa, 6 mar 2013, 17:51

Krabi to niezbyt ładne miasteczko daleko od plaży - czy chodzi Ci o Ao Nang? Napisz czego oczekujesz będzie łatwiej coś doradzić (zakres cen, wymagania, czy bedziecie spać po dwie osoby, czy więcej, dzieci?)
basik
 
Posty: 47
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 11:38

Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Postprzez stasimon » środa, 6 mar 2013, 19:10

Ja sie podepne z pytaniem o ladny bungalow dla 3 osob w przystepnej cenie (do ok 900Thb za noc za 3 osoby, znajdziemy cos fajnego?)
stasimon
 
Posty: 41
Dołączył(a): wtorek, 6 lis 2012, 02:31

Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Postprzez SonGoku » czwartek, 7 mar 2013, 15:41

Interesuje mnie Krabi i okolice. Moze byc Ao Nang, Ao Railay czy Ao Nammao. Potrzebne beda 3 pokoje lub domek/bungalow. Zalezy mi glownie na czystym i schludnym miejscu gdzie bedzie mozna spokojnie przenocowac. Nie zamierzam siedziec w pokoju za dnia, wiec zadne dodatkowe luksusy mnie nie interesuja. Fitness i basen tez nie sa mi do niczego potrzebne.
Chcialbym tam zostac przez 4 noce od 9 do 13 Kwietnia (piecioro doroslych i trojka dzieci). Chcialbym sie zmiescic w 20,000 Bht (4 noce x 8 osob).
Pozdrawiam
SonGoku
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 03:57

Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Postprzez basik » czwartek, 7 mar 2013, 17:11

Jesli jedziecie w niskim sezonie (maj-październik), w tej cenie jest genialny (moim zdaniem i wielu osób na forach) Green View Village Resort w Ao Nang. Super bungalow (teoretycznie 2 osobowy) 1000 bht , bungalow rodzinny (myslę że na 4 osoby) 2000 bht.
Bungalowy są umiejscowione w bajkowym egzotycznym ogrodzie, jest piękny basen (przydaje sie wieczorem na ochłodzenie przed snem, albo sympatycznego drinka nad wodą), jest staw z karpiami, pyszne jedzonko. W cenie standardowe śniadanka (bez szału) i A/C. Bedzie was dużo więc pewnie coś stargujecie. Wadą jest odleglość od plaży - 15 min spacerem. Dla nas to była zaleta, bo bylo cicho i zero ludzi, zresztą w samym ośrodku też było (kwiecień) pusto. Dla mnie to magiczne miejsce, pewnie też dlatego, ze było to moje pierwsze zetknięcie z Azją...
basik
 
Posty: 47
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 11:38

Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Postprzez basik » czwartek, 7 mar 2013, 17:15

nie zauważyłam, ze podaliście termin. Na stronie ośrodka jest podane ze to jeszcze wysoki sezon, ale my byliśmy w tym samym czasie i ceny były niskie ( pomejlujcie sobie z nimi jesli będziecie zainteresowani). Railey nie polecam(tzn do mieszkania bo zobaczyć trzeba) , jest tam dużo turystów i trudno się stamtąd wydostać (tylko lodzią 15 plz w jedną stronę od osoby)
basik
 
Posty: 47
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 11:38

Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Postprzez SonGoku » piątek, 8 mar 2013, 14:13

Dziekuje bardzo za odpowiedz i sugestie. Napewno zapoznam sie z oferta tego osrodka. Faktycznie w wielu miejscach niski sezon zaczyna sie z poczatkiem Maja, ale udalo mi sie znalezc rowniez osrodki, ktore juz z poczatkiem Kwietnia oferuja nizsze ceny.
Pozdrawiam
SonGoku
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 03:57

Godny polecenia bungalow lub hotel w/na Krabi???

Postprzez danielcia » poniedziałek, 24 lut 2014, 21:54

Ja byłam w Ao Nang Clif View resort, bardzo polecam! Do plaży co pół godzinki darmowy bus, piękny ogród, miła obsługa, dobre jedzonko

przejazdyautobusowe.com
danielcia
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lut 2014, 20:09


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron