Dentysta w BAngkoku

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Dentysta w BAngkoku

Postprzez kobi » czwartek, 24 lut 2011, 18:21

Witam. Przed samym wylotem nagle pojawil sie problem- konieczna jest wizyta u dentysty. CZy ktos byl u dentysty w Tajlandii, konkretnie w Bangkoku? Jak z warunkami higienicznymi? Jak sprawa wyglada cenowo i moze jakis namiar na sprawdzony gabinet. Bardzo wazna sprawa, dzieki
kobi
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 1 gru 2009, 18:15

Dentysta w BAngkoku

Postprzez massagewarsaw » piątek, 25 lut 2011, 00:54

bylem wiele razy w roznych gabinetach, gdziekolwiek akurat mieszkalem - bo tanio. Plomba 400-1500, czyszczenie 800, root canal 5k, korona ceramiczna 5k, przeswietlenie wszystkich zebow 800. Cennik jest w recepcji na kontuarze, rowniez po angielsku. Jesli za drogo, porownaj z innym gabinetem czy z zapodanymi powyzej cenami.

warunki higieniczne sa higieniczne - jesli nie sa, to idz do nastepnego, za rogiem.

powiedz dokladnie, co chcesz, bo inaczej wkopia cie we wszystkie potrzebne (i niepotrzebne) procedury. Najpewniej w szpitalu panstwowym, ale kolejki wielogodzinne. Jesli cie umowia na godzine, to obsuw moze byc 1-2h. Za to nie beda cie naciagac.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Dentysta w BAngkoku

Postprzez Vit » sobota, 26 mar 2011, 09:03

Bardzo często ceny odpowiadają klasie dentysty. Wszyscy moi znajomi (a wkrótce pewnie i ja)
chodzą do 50-letnij pani doktor, która wszystkie ruchy ma pewne jak robot. W porównaniu do
tańszych gabinetów to jest różnica kilku klas. Ale może to tylko ja tak mam. Po prostu mam
uraz z Polski jak dostałem plombe na niewysuszonego zęba i zaczęła mi go próchnica toczyć.
Dopiero rok później poszedłem do znajomej dobrej specjalistki. I wszystko naprawiła.

Generalnie problemu nie ma - masz pełny wybór, z pełnym zakresem cenowym.
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości