Chiang Mai i okolice

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Chiang Mai i okolice

Postprzez annakrycia » sobota, 11 lip 2009, 11:06

Witam,
może tu ktoś doradzi mi co mogę ciekawego zobaczyć w północnej częsci Tajlandii, wybieram się tam, układam plan podrózy i nie wiem ile dni przeznaczyć na tę część kraju. Cały pobyt mój to 2 tygodnie, z czego okolo 5 dni chce na plażach...
Dzieki z góry za pmoc.
annakrycia
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 2 lip 2009, 11:51

Chiang Mai i okolice

Postprzez AdministratorETajlandia » niedziela, 12 lip 2009, 17:35

Na północy to warto wpaść do Cziang Maj na pare dni i tak zamówić sobie jakąś wycieczkę na jeden albo kilka dni. Na przykład trekking, albo słonie, albo odwiedzić górskie plemiona, itd. Można też zaliczyć "Złoty trójkąt", bo są ładne widoki na Mekong i widać Laos i Birmę po drugiej stronie. Co kto lubi :)
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Chiang Mai i okolice

Postprzez annakrycia » poniedziałek, 20 lip 2009, 08:32

Coś zauważyłam w internecie ze w okolicach Chiang Mai jest wioska kobiet długoszyich, czy to daleko z tego miasta? Czy tam trzeba jechac na jakąś dłuższą wyprawe w góry?
Dzieki z informację.
annakrycia
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 2 lip 2009, 11:51

Chiang Mai i okolice

Postprzez AdministratorETajlandia » czwartek, 30 lip 2009, 17:19

Nie daleko, mozna pojechac z wycieczka zorganizowana, albo samemu wynajac samochod i w miescie popytac o droge. To tylko male pare godzin od Cziang Mai.
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Chiang Mai i okolice

Postprzez Michal1975 » poniedziałek, 3 sie 2009, 14:52

Koniecznie odwiedź świątynię Doi Suthep oraz ogród zoologiczny w Chiang Mai. Bardzo ciekawy jest też rezerwat dla słoni Thai Elephant Conservation Centre w Lampang (80 km od Chiang Mai)
Michal1975
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sie 2009, 09:18


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron