Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez tomasz » czwartek, 14 sty 2010, 19:26

Witam!
Wybieramy się pod koniec lutego do Bangkoku, czy może ktoś wie jakim środkiem komunikacji publicznej najdogodniej się dostać do hotelu Radisson z lotniska w Bangkoku. będę wdzięczny za info....!!!
Tomek
tomasz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 14 sty 2010, 19:18

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez massagewarsaw » piątek, 15 sty 2010, 03:06

przypuszczam, ze jedziesz na urlop i bedziesz mieszkac w luksusowym hotelu, a nie do pracy na podrzednym stanowisku, dlatego nie rozumie, dlaczego mialbys jechac z torbami podroznymi po kilkunasto godzinnym locie transportem publicznym, w miescie, ktorego zupelnie nie znasz, gdy taksowki sa jedne z najtanszych na swiecie i kosztuja tyle, ile transport publiczny w wielu metropoliach.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez jankidoo » piątek, 15 sty 2010, 08:19

po wyjsciu z lotniska na 4 lvl zerknij na 2 pas jezdni zobaczysz cala mase taxi rozowe i zolte z taximetrem na dachu i to jest wlasnie twoj transport 35thb za trzasniecie drzwiami i jak sie nie myle okolo 6thb za kilometr taniej nie znajdziesz no chyba ze chcesz sie przejsc:) to wtedy nic nie zaplacisz :)
Avatar użytkownika
jankidoo
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2009, 07:23

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez inka022 » piątek, 15 sty 2010, 10:14

ostatnio wyczytałam, gdyż niedługo też sie wybieram do Tajlandii, że z lotniska do dworca w Bangkoku kursuje bezpłatny autobus "Shutle Bus" ( z parteru), a z dworca jest już dużo autobusów
inka022
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 15 sty 2010, 10:04

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez massagewarsaw » piątek, 15 sty 2010, 18:18

shuttle bus 5 minut do transportation centre, a stad autobusy miejskie.

sprzed samego terminalu autobusy turystyczne na lotnisko oznakowane AE - ale one 150baht (w porownaniu z 35baht z transportation centre). W 2 osoby lub wiecej bardziej oplaca sie wziac taksowke - kurs gdziekolwiek z bangkoku 200-600baht, a nie musisz sie martwic o noszenie walizkiprzystanek, przesiadke, czekanie na autobus i czekanie w korku autobusowym
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez Michal » poniedziałek, 18 sty 2010, 21:23

Czy ktoś z forumowiczów zna przybliżony koszt taxi z Lotniska w BKK do Khao San :?:
Do tej pory jeździłem zawsze z kilkoma osobami i braliśmy busa.Za kilkanaście dni lecę do BKK jedynie z moją panią i będziemy przetransportowywać się na Khao San sami.Nie chciałbym zostać przekręcony na wstępie.Wiem,że jest 35 baht za trzaśnięcie drzwiami i że jest ok.6 baht za kilometr ale nie wiem ile ta trasa liczy sobie kilometrów.
Macie jakieś rozeznanie :?:
Azja Płd.-Wsch. i wyspy Południowego Pacyfiku...moje przeznaczenie.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 19 sie 2009, 18:39
Lokalizacja: London

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez szym911 » poniedziałek, 18 sty 2010, 21:48

Za 300BHT powinienes spokojnie dojechac ewentualnie 350 w godzinach szczytu.
szym911
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 5 wrz 2009, 11:08

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez massagewarsaw » poniedziałek, 18 sty 2010, 22:23

zawsze meter - placisz tyle, ile wskazuje + 60 baht podatek lotniskowy + ze dwa razy oplata za autostrade, wszystkiego okolo 350 baht
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez Michal » wtorek, 19 sty 2010, 00:35

Dzięki koledzy za szybką odpowiedź.Pozdrowienia dla wszystkich.
Azja Płd.-Wsch. i wyspy Południowego Pacyfiku...moje przeznaczenie.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 19 sie 2009, 18:39
Lokalizacja: London

Jak dojechać z lotniska w Bangkoku

Postprzez neronek » wtorek, 19 sty 2010, 11:21

wychodzisz z lotniska wsiadasz w Shutle bus / autobus za free / jedziesz 10min do dworca autobusowego gdzie przesiadasz sie na autobus nr 556 jedziesz jakieś 45min cena chyba 40Baht wysiadasz przy Democraty monument przechodzisz na drugą stronę jezdni i jesteś przy Khao San Road .
Oczywiście podałem taką opcje biorąc pod uwagę że spora cześć śmiga właśnie w te rejony
pozdrawiam
neronek
www.neronek.geoblog.pl
neronek
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 20 paź 2009, 15:30

Następna strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości