Wiza Turystyczna 60-dniowa do Tajlandii

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Wiza Turystyczna 60-dniowa do Tajlandii

Postprzez Ludvik » wtorek, 3 maja 2016, 06:25

Witam wszystkich serdecznie.

Mam pytanie odnośnie wizy turystycznej (60 dni) do Tajlandii.
Obecnie przebywam na terenie Birmy i w przeciągu tygodnia może dwóch chcę wrócić do Tajlandii
drogą lądową. Gdzie wyrobić wizę i jaki jest czas oczekiwania. Czy jest możliwość wyrobienia wizy 60-dniowej już na terenie Tajlandii podczas 15 dni bezwizowego pobytu? Czy tylko w Tajskiej ambasadzie w Birmie.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
Ludvik
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2016, 03:42

Wiza Turystyczna 60-dniowa do Tajlandii

Postprzez somtam » środa, 4 maja 2016, 17:27

60 dni /2x30/ wizy , to tylko w... ojczyznie ;) . Po wjezdzie do Thailandii pojdz do Immigration ,tam kupisz wize na 30 dni/max/. Niezaleznie kiedy ja kupisz, czas 30 dni bedzie sie liczyl, dopiero po wykorzstaniu 15 dni /tych ktore dostales przy wjezdzie./ Po zakonczeniu 30 dni od Immigration, mozesz zrobic powtorke, wyjezdzajac z Thailandii.
I tak , zyskasz nastepne 45 dni tj 15 dni /ladowa granica/ + 30 dni , ktore kupisz w Immigration.
Gdyby zdarzylo sie Tobie przedluzyc pobyt w Thailandii bez wizy , to za kazdy dzien zaplacisz kare, Przed 2-ma laty, placilam 500 bath.:(
somtam
 
Posty: 180
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2011, 07:27


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron