Krabi i co dalej?

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Krabi i co dalej?

Postprzez JacekWitko » niedziela, 20 gru 2015, 00:55

Siemka, wymęczyłem już wstępny plan. W Bangkoku nocleg e krowim hostelu :) podobno blisko od niego wszędzie i tam zostaje 3 dni na aklimatyzacje pozwiedzanie troche Bangkoku i przyzwyczajenie się do innej strefy czasowej. Następnie mam wykupiony bilet samolotem na Krabi i tam w mieście jeden nocleg. Chciałbym w tych okolicach się gdzieś pobeaczyć ;), snurkling, moze ponurkować w okolicach sąsiędnich wysp. Już polecano mi szmaragdową jaskinie na kajaku. Moze być fajna sprawa :). WIęc na razie mam jakies 4 dni zaplanowane z wszystkich 19 :D. Wiem że to tam całkiem high season jest teraz ale może ktoś mi doradzi jakieś fajne niedrogie miejscówki (wysepki) gdzie można by się nacieszyć chwilą spokoju.. jakiś hamaczek.. tani nocleg i plażowanie i nurkowanie.. Dla mnie może być nawet nocleg.. nie jestem wymagający. Będę się raczej starał podróżować backpakersko. Jako że będę podróżować sam myśle że hostele są fajną opcją żeby kogoś ciekawego tam spoktać :)

Jeśli ktoś ma jakieś rady to przyjmę je z całym dobrodziejstwem inwentarza :)


Pozdrawiam,

Jacek
JacekWitko
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 14 gru 2015, 12:43

Krabi i co dalej?

Postprzez TajMaj » niedziela, 20 gru 2015, 23:59

Ja jak byłem to logistycznie mi odpowiadało miedzy Krabi a Phuket zarzucić kotwicę na Phi Phi Islands. Nie jest to miejsce najtańsze ani ciche, ale są opcje aby tam spędzić ciekawe chwile. Nawet sama podróż statkiem na i z Phi Phi to jakaś opcja.
Powodzenia.
TajMaj
 
Posty: 56
Dołączył(a): piątek, 11 lut 2011, 17:20

Krabi i co dalej?

Postprzez JacekWitko » wtorek, 22 gru 2015, 02:03

Dzięki za podpowiedź :)
JacekWitko
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 14 gru 2015, 12:43


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron