Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez mjk72 » czwartek, 17 gru 2009, 14:26

Witam,
2 dni temu wrocilem z Azji i wczesniej via internet "dogadalem" sie z Sue - polskojezyczna Tajka z Bangkoku - bylo super - w ciagu 2 zaplanowanych wczesniej wycieczek pokazala nam "tubylczy" Bangkok w taki sposob jakiego nie znajdziecie w biurach podrozy - warto planowac samenu.
pozdrawiam
Marcin
mjk72
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 17 gru 2009, 14:18

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez mjk72 » czwartek, 17 gru 2009, 14:29

i zapomialem dodac kontakt e-mail; su11ss@yahoo.com
mjk72
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 17 gru 2009, 14:18

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez massagewarsaw » czwartek, 17 gru 2009, 15:36

przeciez nie zaplanowales samemu - przewodnik zaplanowal trase za ciebie.

gdzie byles, co zobaczyles, jakie wrazenie - "super" to troche za malo info.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez mjk72 » czwartek, 17 gru 2009, 20:08

zplanowalem sam przeloty Gdansk-Monachium-Hong Kong-Bangkok-Phuket-Bangkok-Hong Kong-Zurich-Monachium-Gdansk oraz 15 dni w ww miastach w Azji a 2 dni w Bangkoku spedzilismy z Sue - wycieczka "szyta na miare" - to, co chcielismy zobaczyc; kanaly, Swiatynie, Wilki Palac, plywajacy rynek, ancient city, farma krokodyli, Wat Arun, kolacja w Boyoki Sky, zakupy w cenrach handlowych, Patpong, Khao San, przejazdy tramwajami owdnymi, jedzenie w tajskich knajpach, china town, jazda tuk-tukiem, aquarium...
mjk72
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 17 gru 2009, 14:18

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez chillhunter » czwartek, 17 gru 2009, 20:33

mjk72 napisał(a): kanaly, Swiatynie, Wilki Palac, plywajacy rynek, ancient city, farma krokodyli, Wat Arun, kolacja w Boyoki Sky, zakupy w cenrach handlowych, Patpong, Khao San, przejazdy tramwajami owdnymi, jedzenie w tajskich knajpach, china town, jazda tuk-tukiem, aquarium...



czy ty sie w czasie nie pomyliles, na twoj program ptrzeba ok. tygodnia a nie 2 dni, czy tylko obk przejezdzaliscie :)
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez Michal » czwartek, 17 gru 2009, 21:24

Co to jest Boyoki Sky i gdzie to się mieści :?:
Czy mailowaliście z tą przewodniczką po polsku czy po angielsku :?:
Azja Płd.-Wsch. i wyspy Południowego Pacyfiku...moje przeznaczenie.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 19 sie 2009, 18:39
Lokalizacja: London

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez MrYogi » czwartek, 17 gru 2009, 22:26

Michal napisał(a):Czy mailowaliście z tą przewodniczką po polsku czy po angielsku :?:


Sue zna polski bardzo dobrze, studiowała w PL :]
:]
MrYogi
 
Posty: 118
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2009, 22:29

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez Michal » czwartek, 17 gru 2009, 22:37

Poczytałem kilka zdań o Sue w dziale "Polski przewodnik".Ciągle znajduje coś nowego na tym portalu :D
Azja Płd.-Wsch. i wyspy Południowego Pacyfiku...moje przeznaczenie.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 19 sie 2009, 18:39
Lokalizacja: London

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez tomekd » piątek, 18 gru 2009, 08:25

Ja też miałem okazję poznać Sue i Jacka podczas mojego pobytu w Bangkoku, oprowadzali nas jeden dzień po mieście, potrafią naprawdę dobrze zająć sie organizacją czasu dla przyjezdnych. Sue zna biegle w mowie nasz język, z tego co wiem pisze też po polsku. Oczywiście nie jest to używanie języka idealnie jak robimy to my Polacy, poznanie dokładne gramatyki i wszystkich jej zasad czasem sprawia jej mały kłopot :))..... mam nadzieje że to czytając nie będzie miała mi za złe, ale we wspólnym zwiedzaniu i rozmowie jest fantastyczna i polecam chętnym. Chciałbym na takim poziomie znać choćby angielski jak ona posługuje się polskim. Pozdrawiam ich gorąco.
tomekd
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota, 10 paź 2009, 08:17

Polskojęzyczna przewodniczka w Bangkoku

Postprzez jackmars » piątek, 18 gru 2009, 09:44

Hej Chillhunter,
jak najbardziej zwiedzisz wspomniany program w 2 dni i będzie to mniejszy maraton niż mogłoby się wydawać, kwestia odpowiedniego ustawienia atrakcji w kolejności i umiejetnego poruszania się po miescie. Jak chcesz się przekonać zapraszamy na przejażdżkę z Sue :)) ;) Robi się z tego dłuższy program oczywiście, ale głównie aby więcej zarobić za kolejną wycieczkę.
www.pandanus.pl licencjonowany przewodnik polskojezyczny w Tajlandi
jackmars
 
Posty: 110
Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2009, 12:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Następna strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości