żeglowanie

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

żeglowanie

Postprzez MariuszD » niedziela, 6 gru 2015, 19:18

Witam
szukam kontaktu do osób mieszkających lub znających Tajlandię, Wybieramy się (6 dorosłych) pożeglować w tym pięknym kraju. Mamy spore doświadczenie żeglarskie w różnych rejonach europy i Karaibów. Szukamy nowych wyzwań i rejonów. Czy ktoś poradzi mi jak tanio tam dolecieć i gdzie najlepiej wyczarterować jacht? Planujemy rejs na przełomie listopada i grudnia przyszłego roku. 8-)
MariuszD
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 6 gru 2015, 18:33

żeglowanie

Postprzez Jacek » sobota, 12 gru 2015, 04:38

Witam, ja akurat nie pomogę w organizacji wyjazdu, ale gdybyście szukali dodatkowego członka załogi to polecam się. Doświadczenie wprawdzie mam niewielkie, ale bardzo zależy mi na zdobyciu dodatkowego. Będąc turystycznie w Tajlandii rozglądam się za możliwościami żeglowania i niestety, jak narazie zbyt wiele nie znalazłem :-( Może znajdzie się na forum ktoś bardziej zorientowany. Pozdrawiam z podróży
Jacek
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 11 gru 2015, 08:52

żeglowanie

Postprzez krzysztof s » czwartek, 17 gru 2015, 00:58

Aktualnie (od dwóch lat) mieszkam w Polsce, ale przez 6 lat mieszkałem w Tajlandii... Też "trochę" interesuję się żeglarstwem.... Czartery w Tajlandii są dużo droższe, niż w Europie czy na Karaibach (wynika to po części z tajskich przepisów prawnych i kilku innych spraw...). Jeśli interesuje Was żeglowanie po Andamanach, to lepiej sprawdźcie opcję czarteru w Malezji (np. Langkawi) i popłynięcia na północ... Idzie to prawnie zrobić i będzie dużo taniej niż np. czarter w Phuket. Druga sprawa, to rodzaj jachtu - słabe wiatry o tej porze, płytkie zatoki i plaże, więc idealny katamaran.... Co do tanich lotów, to odsyłam do innych postów i wątków. Pozdro.
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

żeglowanie

Postprzez MariuszD » czwartek, 17 gru 2015, 15:00

dzięki Krzychu za typ, podrzuci ktoś może jak z tanimi lotami w tamte rejony?
MariuszD
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 6 gru 2015, 18:33

żeglowanie

Postprzez krzysztof s » piątek, 18 gru 2015, 23:46

tanie loty w te rejony, to dziś dla mnie 2500 PLN w dwie strony, trzeba szukać promocji i różnych ofert specjalnych, bo się okaże, że w wybranym terminie nie będzie nic poniżej 3-3,5 k PLN.... dwa lata temu leciałem w jedną stronę na trasie BKK-WAW za 900 zł, ale tylko z bagażem podręcznym (i własnymi kanapkami...)
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron