Grillowanie w Tajlandii

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Grillowanie w Tajlandii

Postprzez Jola Ice » środa, 27 maja 2015, 23:31

Witam serdecznie!

Wybieram się do Tajlandii na 1 rok. Bardzo zależy mi na tym, by mieć możliwość gotowania sobie od czasu do czasu samemu. Ponieważ kuchnie w mieszkaniach zazwyczaj nie są do tego dobrze przystosowane, pomyślałam sobie, że można by na balkonie ustawić grilla albo kuchenkę. Czy to jest dozwolone w tajskich miastach, by grillować na balkonach? Np. w Islandii, gdzie mieszkam, można ale tylko na grillach gazowych, a nie węglowych.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za info.
Jola
Jola Ice
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 27 maja 2015, 23:22

Grillowanie w Tajlandii

Postprzez krzysztof s » sobota, 30 maja 2015, 14:10

W Bangkoku jest to praktykowane, ale czy legalne tego nie wiem ... Ja notorycznie gotowałem i grilowałem na balkonie, kuchnia gazowa i grill elektryczny (mniej leniwi sąsiedzi także). Na węglu też grilują. Zdarza się natomiast, że właściciel budynku zakazuje używania gazu - należy zapytać się przy ustalaniu warunków najmu. Jeśli jest taki zakaz (ja miałem tak za jednym razem), wtedy przemycamy gaz - ja przemycałem butlę w plecaku...
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Grillowanie w Tajlandii

Postprzez micitanka » niedziela, 30 sie 2015, 16:43

Do Królestwa Tajlandii nie trzeba się przygotowywać w tym kierunku, można wszystko na miejcu nabyć?
micitanka
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2015, 22:51


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron