Przewodnik

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Przewodnik

Postprzez agisia » niedziela, 22 lut 2015, 14:36

Witam!
W marcu planujemy z mężem podróż poślubną w rejo Krabi. Czytałam, że warto wynająć jakiegoś przewodnika niż pchać się w śmieszne ceny z biura podróży. Ktoś może zna taką możliwość? Bądź poleci jakąś zaufaną osobę, która pokaże nam ciekawe zakątki itp?
agisia
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2015, 14:32

Przewodnik

Postprzez magdam27 » poniedziałek, 23 lut 2015, 17:18

Napisz dokładnie w jakim terminie będziesz w Krabi
magdam27
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 7 sty 2015, 06:42

Przewodnik

Postprzez agisia » poniedziałek, 23 lut 2015, 19:19

Wylot mamy 7 marca, więc na miejscu będziemy 8 z rana. A sam pobyt mamy do 18 marca (w tym dniu wylot do Polski).
agisia
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2015, 14:32

Przewodnik

Postprzez magdam27 » środa, 25 lut 2015, 04:54

Wynajęcie przewodnika do tego jeszcze azjatyckiego, to dopiero nieporozumienie. Obwiezie Cię po regularnych trasach wycieczkowych, a zapłacisz za to fortunę. Prześlij mi swojego e-maila, mniej więcej gdzie będziecie zakwaterowani, to mogę Ci bezinteresownie udzielić paru wskazówek, gdzie i jak się poruszać, żeby w miarę zwiedzić, wypocząć, a nie stracić na to fortuny. Przebywam w Azji od czterech miesięcy, od dwóch mieszkam w Krabi Ao Nang. Przede wszystkim, gdzie przylatujecie Bangkok, Krabi czy Phuket, bo pierwszy zgrzyt zaczyna się właśnie tutaj. Przykład: za przewiezienie nas z Krabi Town do Ao Nang życzliwi, uśmiechnięci Tajowie zażyczyli sobie po 600 THB od osoby.Podeszliśmy parę metrów i zapłaciliśmy po 60 THB od osoby, za przejazd do Penang po przedłużenie wiz zażyczyli sobie po 1800 THB od osoby. Nas podróż kosztowała po niecały 1000 THB wliczając w to jedzenie po drodze. Takich przykładów można by mnożyć...
magdam27
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 7 sty 2015, 06:42


Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron