Znikające posty

Tutaj prosimy pisać swoje uwagi, sugestie, pochwały, a także problemy związane z użytkowaniem portalu eTajlandia oraz tego forum dyskusyjnego.

Znikające posty

Postprzez krzysztof s » poniedziałek, 16 sie 2010, 15:51

Adminie, od jakiegoś czasu co jakiś czas mam taki problem: chcę odpowiedzieć na posta, loguje się, piszę wiadomość, wysyłam i nastepnie pojawia mi się ponownie strona logowania - oczywiście treść posta (stworzona w pocie czoła) ginie bezpowrotnie. Tak się dzieje u mnie mniej więcej w 20-30% logowań.
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Znikające posty

Postprzez AdministratorETajlandia » poniedziałek, 16 sie 2010, 16:43

Hmm, nie wiem co to moze byc szczerze mowiac, i mi nigdy sie to nie zdarza. Czy ktos inny tez ma taki problem? Czy to sie dzieje na roznych komputerach i przy roznych polaczeniach z internetem, czy tylko na jednym konkretnym? Byc moze polaczenie z internetem jest niestabilne?

Jako tymczasowe rozwiazanie zawsze mozesz skopiowac zarawrtosc wiadomosci przed kliknieciem "wyslij" :)
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Znikające posty

Postprzez krzysztof s » wtorek, 17 sie 2010, 20:13

no tak, to może być rzeczywiscie problem z moim internetem - ostatnio jest tragiczny, więc pozostaje kopiowanie:)
Przy okazji przestrzegam przed firmą internetową w bkk: Smartzoneonline. (w apartamentach, na kupony miesięczne) Masakra :twisted:
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Znikające posty

Postprzez jackmars » wtorek, 17 sie 2010, 21:17

Czesc Krzysiek,
chyba faktycznie coś masz z netem, nie miałem jeszcze sytuacji aby coś mi znikneło pisząc na forum... :) Pozdrowionka
www.pandanus.pl licencjonowany przewodnik polskojezyczny w Tajlandi
jackmars
 
Posty: 110
Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2009, 12:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Znikające posty

Postprzez massagewarsaw » czwartek, 26 sie 2010, 16:34

gdy tracisz polaczenie z serwerem, to jestes wylogowywany z forum. Pozostaje kopiowac przed wyslaniem.

gdy zapomnisz skopiowac, to probuj "go back"
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Znikające posty

Postprzez krzysztof s » czwartek, 26 sie 2010, 20:13

dzięki jacku i massage... tak, w końcu nie wszystko jest idealne, a ja w koncu nie piszę dwudziestu postów dziennie :lol: więc rzeczywiście kopiowanie to dobry sposób, no i po stanowczej interwencji w ostatni weekend, internet działa w miarę stabilnie...
p.s. no i znowu się stało - wylogowalo mnie po zaledwie dwóch minutach pisania postu...hehe...ale mialem skopiowane :twisted:
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Znikające posty

Postprzez AdministratorETajlandia » sobota, 7 lut 2015, 07:25

Czy ktoś miał jeszcze podobny problem ze znikającymi postami ? Proszę o informacje

Hieronim proszę o dokładną informacje w jakim wątku zaginał Ci jakiś post, czy to był Twój post
czy kogoś z poprzedników ?
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia


Powrót do O stronie eTajlandia i forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości