Nowy wątek na gółwnej stronie - wizy

Tutaj prosimy pisać swoje uwagi, sugestie, pochwały, a także problemy związane z użytkowaniem portalu eTajlandia oraz tego forum dyskusyjnego.

Nowy wątek na gółwnej stronie - wizy

Postprzez krzysztof s » poniedziałek, 9 sie 2010, 19:21

Adminie, temat problemów wizowych w tajlandii i ich zrozumienia dla wiekszości "turystów" jest poza zasięgiem. Wiadomo, jak jest w Tajlandii pod tym względem, a przede wszystkim z jasną polityką informacyjną:( Co jakiś czas pojawiają się na forum, głównie w dziale Turystyka pytania na ten temat. Ale tam jest juz ponad 100 watków i pewnie ludziom jest trudno doszukać się wcześniejszych informacji.
Proponuję, żebyś rożważył utworzenie nowego, specjalego wątku dla spraw wizowych - po pewnym czasie, gdy zapełni się informacjami (lub moze pewne stare wątki z turystycznego można by przenieść?) - mozna by po prostu pytających gdzie indziej odsyłac tutaj... Ja sam jeśli mam czas i wiedzę chetnie odpowiadam, ale tez czasem mam problemy związane z wizą. Dziś spędziłem cały dzien w Immigration i jutro przyjdzie spędzić mi ponownie kilka godzin, tylko przez to, że pogubiłem się w tych sprawach... Jestem anty-fanem Thaivisa.com, ale akurat dbałośc o sprawy wizowe nalezy zaliczyć do plusów tego forum... Tak, czy inaczej, może w tym wzgledzie warto wziąść przykład ze "starszego brata" (co nie znaczy lubianego, przynajmniej przeze mnie - nie ta opcja śwatopoglądowa i polityczna... hehe, nie mogłem się oprzeć)
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Nowy wątek na gółwnej stronie - wizy

Postprzez jankidoo » wtorek, 10 sie 2010, 03:40

masz racje bo temat wizy jest dosc obszernym tematem jest cala masa niedoinformowanych uzytkownikow forum:) podajacych doswiadczenie z przed 2 -10 lat a tak to nie dziala :)osobny watek jest calkowicie na miejscu proponuje tez wyszczegolnic rodzaje wiz czy to turystyczna czy studencka czy jakas tam inna rozpisywac sie nie chce :)
ale pomysl dobry
pozdro
Avatar użytkownika
jankidoo
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2009, 07:23

Nowy wątek na gółwnej stronie - wizy

Postprzez AdministratorETajlandia » wtorek, 10 sie 2010, 04:53

Jasne, dobry pomysl. Dzieki za sugestie.
Zajme sie tym jak bede mial chwile. :)
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Nowy wątek na gółwnej stronie - wizy

Postprzez MrYogi » wtorek, 10 sie 2010, 07:09

Administrator napisał(a):Zajme sie tym jak bede mial chwile. :)


Uuuu to będzie problem, trudno mi by było odstawić margarrite i zejść z hamaka z powodu wizy :]
:]
MrYogi
 
Posty: 118
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2009, 22:29

Nowy wątek na gółwnej stronie - wizy

Postprzez AdministratorETajlandia » wtorek, 10 sie 2010, 18:45

Nie margeritę tylko Long Island Ice Tea ;)

Zamiast nowego forum zrobiłem nowy wątek "sticky" tutaj -> http://www.etajlandia.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=263

Mam nadzieję, że się przyda :)
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia


Powrót do O stronie eTajlandia i forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron