Thaj

Tutaj prosimy pisać swoje uwagi, sugestie, pochwały, a także problemy związane z użytkowaniem portalu eTajlandia oraz tego forum dyskusyjnego.

Thaj

Postprzez Swiezak » wtorek, 16 lut 2010, 19:03

Witam wszystkich, zaczelem tutaj nowy watek, zeby zmobilizowac ludzi do opisywania wrazen z Tajlandji :o :shock: .
Ostatnie posty jakie czytalem, byly z zeszlego roku, hmmm czyli widze mala aktywnosc ludzi, moze malo nas na tej Tajlandji :?:
Czekam Panie i Panowie, na wasze komentarze, wrazenia z podrozowania i przebywania w Tajlandji.
Co lubiecie najbardziej w tym panstwie, a czego nie mozecie zrozumiec.
Z opowiadan poznalem tylko troszke Tajlandje i ich kulture, a z natury jestem osoba, ktora za nim podejmie jakiekolwiek dzialania, decyzje w sprawie przybycia, musze byc pewny czego sie spodziewac.
dzx
swiezak
Swiezak
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 14 lut 2010, 17:23

Thaj

Postprzez massagewarsaw » wtorek, 16 lut 2010, 21:42

jesli tutaj jestes, to wiesz juz czego chcesz.

kupuj bilet i lec
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Thaj

Postprzez krzysztof s » czwartek, 18 lut 2010, 21:41

fajnie powiedział Massagewarsaw (swoją drogą to jak masz na imię massage?)... kup bilet i przyjedź:) nie mozna być pewnym tego co będzie, jak nikt nie wie kiedy umrze... dla kazdego coś innego... tajlandia jest cudna jak się ją pokocha, ale mozna ją też znienawidzić - to jest inny świat, inna kultura. Tylko osobiste doświadczenie jest ważne - czy to jest dla Ciebie:) Sprawdź...
Catering tajski. www.aloj.pl Facebook: alojPL
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Thaj

Postprzez Swiezak » piątek, 19 lut 2010, 12:30

dzieki krzysztof s, wlasnie na taka odpowiedz czekalem :)
licze na wiecej komentarzy... ,

Wiadome jest!!! zeby cos lubic..., trzeba to akceptowac, nie wszystko musi mi sie podobac i byc piekne
np. Polska mi sie nie podoba, ale...,ale sie tu urodzilem i mam tutaj swoja rodzine i ZAWSZE JA KOCHAC BEDE

Czekam na jakies szczegolowe wypowiedzi..., ludzie pomorzcie rodakowi :lol: :D
potrzebne info.........JAK NAJWIECEJ TAJLANDJI :idea:
MOZE NIECH KAZDY KTO PRZECZYTA TEGO POSTA NAPISZE COS! CO WIE NA TEMAT TEGO KRAJU
Z GORY DZX
swiezak
Swiezak
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 14 lut 2010, 17:23

Thaj

Postprzez massagewarsaw » piątek, 19 lut 2010, 14:01

idz do ksiegarni i przeczytaj wszystkie ksiazki o tajlandii, pewnie bedzie z kilkadziesiat. Ja tak zrobilem, zanim pojechalem pierwszy raz
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Thaj

Postprzez Swiezak » piątek, 19 lut 2010, 16:07

dobre dobre :)
a jeszcze cos?? macie jeszcze jakies pomysly??!...
:idea: dobry pomysl info przez ksiazke, no napewno sie kupi i poczyta w samolocie, bo z tego co wiem z Londynu do Bangoku tj 13,14 godzin, SZALENCZO :lol:
narazie szukam info przez neta
wiecej komentarzy ludzie :D :!:
Swiezak
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 14 lut 2010, 17:23

Thaj

Postprzez massagewarsaw » piątek, 19 lut 2010, 16:14

ups, chodzilo mi o biblioteke.

oczywiscie najbardziej ciekawe ksiazki mozesz kupic
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Thaj

Postprzez Jaro W » poniedziałek, 12 kwi 2010, 23:30

Poznawanie Tajlandii przez książki,filmy czy opowieści to tylko teoria.Ja zacząłem poznawanie Thaj praktycznie,znalazłam na thailove kobietę i umówiłem się na randkę.Czekała na lotnisku.Mimo bardzo słabej znajomości angielskiego dogadaliśmy się i ustaliliśmy wspólny plan działania.Ślub w maju...Tajlandię trzeba poznać praktycznie,poczuć jej zapach,usłyszeć jej dźwięki,zrobiła na mnie duże wrażenie .Widziałem i nędzę i luksus.Może będzie moją drugą ojczyzną?
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19

Thaj

Postprzez Swiezak » poniedziałek, 12 kwi 2010, 23:38

nie powinienes myslec o drugiej oczyznie po tym co sie stalo kilka dni temu w wypadku samolotowym
Polska musi istniec
Swiezak
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 14 lut 2010, 17:23

Thaj

Postprzez massagewarsaw » wtorek, 13 kwi 2010, 00:19

Swiezak napisał(a):nie powinienes myslec o drugiej oczyznie po tym co sie stalo kilka dni temu w wypadku samolotowym
Polska musi istniec

troche patosu i dramatyzmu nigdy nie zaszkodzi, tak samo jak flaszka wodki
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Następna strona

Powrót do O stronie eTajlandia i forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron