eTajlandia - Rejestracja

Rejestrując się zgadzasz się na poniższe warunki korzystania z forum na stronie eTajlandia.pl:

1. Prosimy o szacunek wobec innych uczestników forum. Nawet jeśli ktoś już pięć razy odpowiedział na zadawane pytanie, albo ktoś inny nie zgadza się z Twoją opinią, to zawsze można o tym poinformować uprzejmie.

2. Zakaz przeklinania! Skrypt forum automatycznie wychwytuje przekleństwa, a forumowicze nie potrafiący się powstrzymać będa karani Banami.

3. Prosimy o ostrożność przy pisaniu o królu Tajlandii i rodzinie królewskiej. W Tajlandii są to tematy tabu i wypada nam szanować zwyczaje tego pięknego kraju, również dlatego, że na forum gościć mogą Tajowie.

4. Zakaz spamowania! Za spamowania uważa się wysyłanie postów z linkami do stron komercyjnych niezwiązanych z Tajlandią na forum albo przez system wiadomości prywatnych oraz masowe wysyłanie postów o jakielkolwiek treści.

5. Prosimy o pisanie na temat. Posty bezsensowne lub odbiegające od tematu będą usuwane lub przenoszone do odpowiedniego działu!

6. Unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści. Jest to porównywalne z krzyczeniem i niegrzeczne.

7. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.

8. Zakaz umieszczania tekstów lub zdjęć powszechnie uznawanych za obraźliwe, rasistowskie, pornograficzne lub łamiące prawo!

9. Ze względu na charakter forum, posty nie podlegają moderacji zanim zostaną opublikowane. Portal eTajlandia będzie przykładać starań, żeby posty łamiące prawo lub niezgodne z regulaminem usuwać, ale nie ponosi odpowiedzialności za posty użytkowników.

10. Zanim założysz nowy temat, samodzielnie przejrzyj forum oraz inne strony Portalu eTajlandia (korzystając z okienka „Szukaj” w poszukiwaniu odpowiedzi - jest bardzo możliwe, że Twoje pytanie było już wcześniej zadane i udzielono na nie odpowiedzi. Oszczędzisz w ten sposób czas oczekiwania na odpowiedź.

11. Pisząc nową wiadomość zwróć uwagę na to, aby znalazła się w odpowiednim dziale i nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach.

12. Dopuszczamy reklamownie swojej strony/firmy/biznesu na forum, ale w granicach rozsądku! Można pisać o swojej ofercie w dziale "Ogłoszenia" oraz ewentualnie w innym dziale, o ile pasuje, ale pod taką nazwą wątku oraz w taki sposób, żeby jasne było, że jesteśmy z daną firmą/stroną związani. Tworzenie kilku kont i/lub pisanie sztucznych pochwał dla jakiejś strony lub produktu zakazane! Dopuszcza się umieszczenie linka do strony WWW w swoim profilu w polu "Strona WWW". Drugim miejscem gdzie można umieścić linka jest "Podpis". Można tam rownież dodać krótki opis czego dotyczy strona do której prowadzi link. Prosimy NIE umieszczać linków do stron, ani innych tekstów tam nie należących (szczególnie reklamowych) w pozostałych polach profilu, czyli "Nazwa użytkownika", "Lokalizacja", "Zawód", itd. Użytkownicy nie przestrzegający tej zasady zostaną ostrzeżeni, a tekst zmieniony przez administratora forum.

 
cron