Mapa Strony

Poznaj Tajkę online

HotelsCombined.com - Hotel Price Comparison


Logo Portalu eTajlandiaPortal eTajlandia został utworzony, aby gromadzić miłośników podróży w ten zakątek świata i ma ambicje być najlepszym polsko-języcznym portalem o Tajlandii. Na naszych stronach znajdziecie wiele informacji, przewodnik po kraju, opis popularnych atrakcji turystycznych, najnowsze wiadomości z Kraju Uśmiechów, forum dyskusyjne, galerię zdjęć, oraz wiele innych przydatnych informacji i funkcji.

eTajlandia istnieje jedynie wirtualnie w przestrzeni internetowej, nie ma biur, ani pracowników. Wszystkie usługi, które oferowane są na stronie to oferty wyselekcjonowanych firm z nami współpracujących. eTajlandia nie może ponosić za nie bezpośredniej odpowiedzialności, ani odpowiadać na pytania z tymi firmami związane. Jesteśmy jednak zainteresowani współpracą tylko z najlepszymi partnerami, chętnie więc usłyszymy zarówno pozytywne jak i krytyczne opinie.

Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na indywidualne pytania odnośnie Tajlandii, ani radzić w kwestiach turystycznych. Odpowiedzi na pytania można szukać na stronach portalu, poprzez kontakt ze współpracującymi firmami z branży turystycznej, przez funkcję "Szukaj" oraz poprzez uczestnictwo w forum dyskusyjnym.

We wszystkich sprawach związanych z zawartością portalu, sugestiami jego usprawnienia oraz współpracy z eTajlandią, proszę pisać na adres emailowy: Włącz Java Script by zobaczyć email.

 

Pozdrawiamy i życzymy owocnego korzystania z naszego portalu oraz przyjemnego pobytu w Tajlandii!