Mapa Strony

Poznaj Tajkę online

HotelsCombined.com - Hotel Price Comparison

 

Działy:

Rządowe / Oficjalne
Nurkowanie
Polska w Tajlandii
Media i informacje o Tajlandii
Linie lotnicze
Blogi / Strony prywatne / Galerie zdjęć

Tajlandia w Polsce

Praca w Tajlandii

Turystyka

Rozrywka

Nauka tajskiego

Szpitale i kliniki

Inne sporty

 

Aby dodać nową stronę kliknij: tutaj



Rządowe / Oficjalne

Powrót do Kategorii
  BMCL (http://www.bangkokmetro.co.th)
  Firma obsługująca metro w Bangkoku
  The Transport Co. (http://www.transport.co.th/)
  Autobusy międzymiastowe w Tajlandii
  BMCL (http://www.bmta.co.th)
  Autobusy w Bangkoku
  BTS Skytrain (http://www.bts.co.th)
  Oficjalna strona kolejki elektrycznej BTS Skytrain w Bangkoku.
  Tajskie Koleje Państwowe (http://www.railway.co.th)
  Tajskie Koleje Państwowe
  Wiadomości z Tajskiego Ministerstwa Turystyki (http://www.tatnews.org)
  Wiadomości z Tajskiego Ministerstwa Turystyki
  Department of Export Promotion (http://www.thaitrade.com)
  Departament promocji eksportu w Tajlandii
  ThaiTradeFair (http://www.thaitradefair.com)
  Kalendarz wystaw i expo w Tajlandii.
  Ministerstwo Turystyki Tajlandii (http://www.tourismthailand.org)
  Oficjalna strona Tourism Authority of Thailand, gdzie znajdziemy masę informacji turystycznych o kraju.
  Bangkok Bank (http://www.bangkokbank.com)
  Strona jednego z największych banków w Tajlandii
  International Schools Association of Thailand (http://www.isat.or.th)
  Stowarzyszenie Szkół Międzynarodowych w Bangkoku
  Thai Trade Centre Warsaw (http://www.ttcwarsaw.pl)
  Biuro ds. handlu i inwestycji Departamentu Promocji Eksportu (DEP) Tajlandii w Warszawie
  SET - Stock Exchange of Thailand (http://www.set.or.th/en/index.html)
  Giełda papierów wartościowych w Tajlandii (po angielsku)

 

Nurkowanie

Powrót do Kategorii
Ao Nang
  Manta Point (http://www.mantapoint-aonang.com)
  Ao Nang Divers (http://www.aonang-divers.com)
  Coral Diving (http://www.coral-diving.com)
  Stingray Divers (http://www.stingray-divers.net)
  Poseidon (http://www.poseidon-diving.com)
  Scuba Addicts (http://www.scuba-addicts.com)
Ko Pi Pi (Ko Phi Phi)
  SCool Divers (http://www.scooldivers.com)
  Barakuda (http://www.phiphibarakuda.com)
Ko Tao
  Crystal Dive Resort (http://www.crystaldive.com)
  Coral Grand Divers (http://www.kohtaocoral.com)
  Island Dive Club (http://www.islanddiveclub.com)
  Scuba Junction (http://www.scuba-junction.com)
  Big Bubble (http://www.bigbubble.info)
  Apnea Total (http://www.apnea-total.com)
  Easy Divers (http://www.kohtaoeasydivers.com)
Ko Lanta
  Lanta Diver (http://www.lantadiver.com)
  Blue Planet Adventure (http://www.blueplanetdivers.net)
  Ko Lanta Diving Center (http://www.kolantadivingcenter.com)
Puket (Phuket)
  Polskie Centrum Nurkowe Asiandivers (http://www.nurkowanie.info.pl)
  Sea Fun Divers (http://www.seafundivers.com)
  Sea Bees (http://www.sea-bees.com)
  South Siam Divers (http://www.southsiamdivers.com)
  Sunrise Diving (http://www.sunrisediving.net)
  Phuket Scuba Club (http://www.phuket-scuba-club.com)
  Calypso Divers (http://www.calypsophuket.com)
Pataja (Pattaya)
  Dive South East Asia (http://www.dive-sea.com)
  Mermaids Dive Center (http://www.mermaiddive.com)
  Adventure Divers (http://www.pattayadivers.com)
Ko Samui
  Easy Divers (http://www.easydivers-thailand.com)
  Planet Scuba (http://www.planet-scuba.net)
  Searobin Padi Dive Ceter (http://www.divesearobin.com)
Ko Czang (Ko Chang)
  Dive Koch Chang (http://www.divekohchang.com)
  Koh Chang Diving Center (http://www.koh-chang-divers.com)
  BB Divers (http://www.bbdivers.com)
Ko Pangan (Ko Phangan)
  Had Yao Divers (http://www.haadyaodivers.com)
  Chaloklum Diving (http://www.chaloklum-diving.com)
  Sail Rock Divers (http://www.sailrockdiversresort.com)

 

Polska w Tajlandii

Powrót do Kategorii
  Ambasada Rzeczposlitej Polskiej w Bangkoku (http://www.bangkok.polemb.net)
  Oficjalna strona polskiej ambasady w Bangkoku.

 

Media i informacje o Tajlandii

Powrót do Kategorii
  Bangkok Post (http://www.bangkokpost.com)
  Jedna z najbardziej poczytnych gazet codziennych po angielsku
  The Nation (http://www.nationmultimedia.com)
  j.w.
  Kamerki Internetowe z Tajlandii (http://www.worldcam.pl/index.php?s=szukaj&szukany=Tajlandia)
  Internetowe kamerki 'live' z kilku miejsc w Tajlandii
  Thai Visa (http://www.thaivisa.com)
  Jedna z najstarszych i najlepszych stron z informacjami o Tajlandii po angilesku, a także największe forum dyskusyjne dla zainteresowanych Tajlandią.
  2Bangkok (http://www.2bangkok.com)
  Uaktulniane codziennie wycinki prasowe na temat Tajlandii wraz z komentarzami.
  Radio Bangkok (http://www.radiobangkok.net)
  Angielsko-języczna stacja radiowa nadająca przez internet.
  Thai Asean News Network (http://www.thailandoutlook.tv)
  Angielsko-języczna stacja telewizja, która można oglądać za darmo przez internet.
  Phuket Wan (http://phuketwan.com)
  Nowości z wyspy Puket
  Phuket Gazette (http://www.phuketgazette.net)
  Jak wyżej
  Pattaya Mail (http://www.pattayamail.com/)
  Nowości z miasta Pataja
  Portal Azja i Pacyfik (http://www.azjapacyfik.pl)
  Powstały z inicjatywy MSZ portal o krajach regionu Azja-Pacyfik
  ThaiLaws (http://thailaws.com)
  Strona z tajskimi przepisami prawnymi po Tajsku i Angielsku
  Hua-Hin (http://www.thailand-huahin.com)
  Hua Hin hotels reservation and tourist information. Hua Hin Hotels.
  Hua Hin (http://www.thailandtraveltours.com)
  Thailand travel guide guide and tourist information. Thailand maps, photos, news, hotels and tours. Thailand destinations, beaches, islands & diving. Thailand activities, attractions, wellbeing and shopping.
  Thailand Pictures (http://www.thailand-pictures.com)
  Thailand pictures. Bangkok pictures. Chiang Mai pictures. Phuket pictures. Ayutthaya pictures. Hua Hin pictures. Kanchanaburi pictures. Krabi pictures. Koh Samui pictures. Koh Chang pictures.

 

Linie lotnicze

Powrót do Kategorii
  Air Asia (http://www.airasia.com)
  Bangkok Air (http://www.bangkokair.com)
  Nok Air (http://www.nokair.com)
  Orient-Thai (http://www.orient-thai.com)
  Thai Airways (http://www.thaiair.com)

 

Blogi / Strony prywatne / Galerie zdjęć

Powrót do Kategorii
  Sabai in Thailand (http://sabbaiinthailand.blogspot.com)
  Blog polskiej studentki w Cziang Maj
  Tajlandia i Wietnam 2009 (http://tajlandiaiwietnam2009.blogspot.com)
  Blog z wyprawy do Tajlandii i Wietnamu w 2009
  Piotr Druzgała (http://piotrdruzgala.blogspot.com)
  Blog Polaka o kulturze i zwyczajach w Tajlandii
  TribuDragon around the world (http://tribudragon.blogspot.com)
  Często uaktualniany blog o podróżach pisany przez Polaka mieszkającego w Tajlandii
  Tajlandia Ko Samui (http://samui.blog.onet.pl)
  Blog mieszkającego na Ko Samui Polaka
  Birma-Tajlandia 2009 (http://neronek5.blog.onet.pl)
  Polski blog o Birmie i Tajlandii z mnóstwem zdjęć i informacji
  Moja Tajlandia (http://siamsoleils.blox.pl/html)
  Nowy i często uaktualniany blog o Tajlandii
  Najbardziej białasowy murzyn Muzungu (http://muzungu2.pinger.pl/)
  Blog związanego z Tajlandią i Puket Polaka
  Thailand 2552 (http://thailand.blog.onet.pl/)
  Blog z wyjazdu do Tajlandii w 2008 roku z wieloma zdjęciami
  Skok w Bok (www.skokwbokblog.com)
  Blog polskiego nauczyciela pracującego w Bangkoku
  Tajlandia okiem Faranga (http://tysiacusmiechow.wordpress.com)
  Fajny blog o Tajlandii po Polsku

 

Tajlandia w Polsce

Powrót do Kategorii
  Restauracja Dziki ryż (http://www.dzikiryz.pl)
  Restauracja w Warszawie z kuchnią orientalną, rónież tajską.

 

Praca w Tajlandii

Powrót do Kategorii
  JobThai (http://www.jobthai.com)
  Tajski portal dla szukających pracy; większość ofert jest tylko dla Tajów.
  Job Top Gun (http://www.jobtopgun.com)
  Tajski portal dla szukających pracy; większość ofert jest tylko dla Tajów.
  The Nation E-Jobs (http://www.nationejobs.com)
  Tajski portal dla szukających pracy; większość ofert jest tylko dla Tajów.
  Jobs DB (http://www.th.jobsdb.com)
  Tajski portal dla szukających pracy; większość ofert jest tylko dla Tajów.
  Ajarn.com (http://www.ajarn.com)
  Wszystko o nauczaniu angielskiego w Tajlandii, a także aktywna sekcja ofert pracy.
  Oferty pracy na Thaivisa.com (http://www.thaivisa.com/forum/Job-Offers-Thailand-f106.html)
  Oferty pracy w Tajlandii dla obcokrajowców
  Just Landed (http://jobs.justlanded.com/pl/Tajlandia/1)
  Oferty pracy w Tajlandii na stronie JustLanded.com

 

Turystyka

Powrót do Kategorii
  Thai Forest Booking (http://www.thaiforestbooking.com)
  Informacje o bukowaniu noclegów w parkach narodowych Tajlandii.
 

Rozrywka

Powrót do Kategorii
  Movie Seer (http://www.movieseer.com)
  Informacje o seansach w kinach w Tajlandii
  Bangkok Recorder (http://www.bangkokrecorder.com)
  Informacje o najbliższych imprezach, koncertach, itd. w Bangkoku.
  Bangkok Eyes (http://www.bangkokeyes.com)
  Blog o nocnym życiu Bangkoku.
  Bangkok Bar Girls (http://www.bangkokbargirls.info/bangkokbargirls.asp)
  Praktyczne informacje dla chcących odwiedziń dzielnice 'czerwonych latarni; Bangkoku: Nana oraz Soi Cowboy.
 

Nauka Tajskiego

Powrót do Kategorii
  Learning Thai (http://www.learningthai.com)
  Informacje dla chcących nauczyć się języka tajskiego.
  Learn Thai (http://www.learn-thai.com)
  Informacje dla chcących nauczyć się języka tajskiego.
  FSI (http://fsi-language-courses.org/Content.php?page=Thai)
  Darmowe lekcje tajskiego przygotowane przez amerykański Foreign Service Institute do ściągnięcia w formacie .mp3.
  Reading Thai script (http://thai.hawaii.edu/thai101)
  Darmowe lekcje tajskiego przygotowane przez Uniwersytet Hawaii.
  Spoken Thai (http://www.seasite.niu.edu:85/thai/spokenthai/Default.htm)
  Darmowe lekcje tajskiego przygotowane przez SEAsite.
  Learning Thai (http://www.learningthai.com)
  Strona z wieloma darmowymi materiałami do nauki tajskiego: skany książek, filmiki video, tajski alfabet, itd.
  Spoken Thai (http://www.spokenthai.com)
  Fragmenty tajskich reklam, telenoweli, teledysków, reklam, itd. dla pragnących poszerzyć słownictwo.
  Thai Language (http://www.thai-language.com)
  Strona z darmowymi lekcjami oraz słownikiem, szczególnie przydatna dla osób pragnących nauczyć się czytać po tajsku.
  Google Translate (http://translate.google.com/translate_t#)
  Google Translate pozwala tłumaczyć bezpośrednio z polskiego na tajski i odwrotnie.
 

Szpitale i kliniki

Powrót do Kategorii
  Bangkok Hospital (http://www.bangkokhospital.com)
  Bumrungrad Hospital (http://www.bumrungrad.com)
  Samitivej Hospital (http://www.samitivejhospitals.com)
  Preecha Aesthetic Institute (http://www.pai.co.th)
 

Inne sporty

Powrót do Kategorii
Kajaki
  Canoeing Trip Krabi (http://www.canoeingtripkrabi.com)
  Sutin Group (http://www.sutingroup.com)
  Paddle Asia (http://paddleasia.com)
Narty wodne
  Total Entertainment (http://www.totalentertainment.co.th)
Gokarty
  Easy Kart Pattaya (http://www.easykart.net)
Kite Surfing
  Blue Lagoon Pattaya (http://www.bluelagoonpattaya.com)
  Kite Thailand (http://www.kitethailand.com)
  Club Loong Chat (http://www.clubloongchat.com)
Surfing
  IWindSurf (http://www.iwindsurf.asia)
  Extreme Sports Cafe (http://www.extremesportscafe.com)
  Club Loong Chat (http://www.clubloongchat.com)
Paralotniarstwo
  Thai Gliding School (http://www.thaiparagliding.com)
Bungee Jumping
  Phuket Jungle Bungee Jump (http://phuketbungy.com)
  Chiang Mai Jungle Bungy (http://www.junglebungy.com)
  Jungle Bungy Jump (http://thailand-bungy-jumping.com)
Golf
  Golf a la Cart (http://www.golfalacart-thailand.com)
Muay Thai
  Kombat Group (http://www.kombatgroup.com)
  Sinbi Muay Thai (http://www.sinbi-muaythai.com)
  Suwit Muay Thai Training Camp in Phuket (http://www.bestmuaythai.com)
  Legacy Gym (http://www.legacygym.com)
  Bangkok Fight Club (http://www.bangkokfightclub.com)
Wspinaczka skałkowa
  King Climbers (http://www.railay.com)
  Chiang Mai Rock Climbing Adventures (http://www.thailandclimbing.com)

 

 

Zasugeruj nową stronę:

Twoje imię*:


Twój adres e-mail*:


Adres WWW*:


Opis strony*: