Szukam kogos na wyjazd do Tajlandii

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Szukam kogos na wyjazd do Tajlandii

Postprzez jerry250 » wtorek, 8 maja 2012, 09:10

Dzięki za informację,nie znałem tego przewożnika ,kupiliśmy już bilety na 30.10 do BKK przez Hanoi ,lecimy z Gatwick.Pozdrawiam Jerzy
jerry250
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 20 gru 2011, 12:23

Szukam kogos na wyjazd do Tajlandii

Postprzez Silvia » poniedziałek, 1 paź 2012, 21:02

hej. widzę, że temat trochę przycichł :) pewnie zainteresowane osoby kontaktują się już na PW. ale nie zaszkodzi spytać - jak tam Wasze plany wyjazdowe? chętnie dołączyłabym do kogoś, kto wybiera się w najbliższym czasie do Tajlandii, gdyż sama niestety nie mogę znaleźć towarzysza :/

pozdrawiam, Silvia
Silvia
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 1 paź 2012, 16:27

Szukam kogos na wyjazd do Tajlandii

Postprzez pigwa » wtorek, 2 paź 2012, 08:28

Kiedy wyruszasz?, my wyjeżdżamy ( 3 osoby) 08.11. br. powrót 27.11, zaczynamy od BK potem Angkor, park Kao Yai, lot do Krabi i powrót do BK
pigwa
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 21 mar 2012, 09:59

Szukam kogos na wyjazd do Tajlandii

Postprzez Silvia » wtorek, 2 paź 2012, 11:11

heh, własnie o to chodzi, że nie wiem kiedy, bo chciałabym do kogoś dołączyć. najbardziej myślałam o początku roku 2013. luty, marzec?
Silvia
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 1 paź 2012, 16:27

Szukam kogos na wyjazd do Tajlandii

Postprzez amaliooo » piątek, 9 lis 2012, 15:47

Witajcie,

organizuję wyjazd w małej grupce do Tajlandii na początku marca na dwa tygodnie. Zapraszam wszystkich chętnych.

Plan podroży jest bogaty w wiele atrakcji, ale nie ma sztywnego schematu - wszystko możemy na bieżąco weryfikować.

Wyjazd ma charakter towarzysko - rekreacyjno - wypoczynkowy, dlatego szukam ludzi, którzy chcą poznać smak przygody, są otwarci i nie interesuje ich tylko opcja all inclusive.

Jedziemy po to, by poznać prawdziwą Tajlandię, nie tę proponowaną masowo turystom w każdym biurze podróży za kosmiczne kwoty.
Jeśli masz ochotę na niepowtarzalną przygodę poza utartymi szlakami i zawyżonymi cenami proponowanymi przez biura podroży, czekam na wiadomość właśnie od Ciebie!


W planie wyjazdu m.in.:

- Bangkok – „Miasto Aniołów” i Zabytki kultury buddyjskiej m.in. Grand Palace, Wat Pho, Szmaragdowy Budda, Złoty Budda, Wat Arun

- Patpong – dzielnica wielu „rozrywek”

- Chinatown

- Rejs łodzią po rzece Chao Phraya

- Damnoen Saduak – pływający targ

- Chiang Mai – miasto o mocy 350 watów

- Kurs gotowania – kuchnia tajska

- Tajski masaż

- Farma węży, Królestwo tygrysów

- Trekking w dżungli na słoniach

- Rafting, spływ bambusową tratwą

- Nocne łowienie kalmarów na morzu

- relaks na rajskiej wyspie – Koh Chang



Cena: 4.999 zł/os. - jeśli uda się znaleźć bilety w promocyjnej cenie, cena spadnie :)

Czas trwania: dwa tygodnie


Cena obejmuje: przelot, wszystkie przejazdy, transfery, taksówki, tuk tuki, łodzie, wszystkie atrakcje z planu wyjazdu, bilety wstępów, hotele,

- tylko i wyłącznie realne koszty wyjazdu - nie ma żadnych kosztów organizacyjnych, ja też płacę za siebie :)

Cena nie obejmuje: wyżywienia (w Tajlandii ceny są naprawdę niskie!)
Liczba podróżników: około 6-10 osób (5 osób już jest)


Czekam na pytania od zainteresowanych osób - wtedy wyślę dokładny plan wyjazdu!

POZDRAWIAM!

Magda
amaliooo
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 9 lis 2012, 15:31

Szukam kogos na wyjazd do Tajlandii

Postprzez amaliooo » wtorek, 13 lis 2012, 00:39

dziękuję za wszystkie odpowiedzi, mamy już gotową grupkę!
amaliooo
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 9 lis 2012, 15:31

Szukam kogos na wyjazd do Tajlandii

Postprzez marco » wtorek, 13 lis 2012, 09:06

@Magda,

czy mogę z ciekawości zapytać co masz w oferowanym programie takiego co nie jest oferowane w różnych biurach podróży,
bo wg mojej oceny atrakcje które wymieniłaś poza jedną są typowo turystyczne, a jedynie łowienie na morzu nie będzie
komercyjnym miejscem.
Przecież Bangkok i wymienione atrakcje, Chiang Mai z tygrysami czy tratwami i inne miejsca odwiedza tłum białych turystów....
życze Waszej ekipie mimo wszystko dobrych wrażeń z pobytu podczas tego komercyjnego planu :)
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20

Poprzednia strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron