Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez pawel » sobota, 4 cze 2011, 20:44

Cóż Wam odpowiedzieć .... wygrałeś konia ..... aczkolwiek jak wyżej napisałem, szukam 1 osoby na terenie Tajlandii której pomogę rozwinąc biznes. I nie chodzi tutaj o bieganie z siatkami, szukanie kilkudziesięciu osób bezpośrednio, bo zapewne tak ten biznes postrzegacie. Cóż, jeśłi chcecie dowiedzieć się, jak tutaj się zarabia, ile można zarobić, zapraszam na prezentację, na której pokazuję również zarobki z tej współpracy. A dla tych co wolą jabole .... życzę smacznego ;-) bo niestety ale w stanie nietrzeźwym nie możesz jeździć samochodem. Pozdrawiam.
pawel
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 3 cze 2011, 23:58

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Jaro W » niedziela, 5 cze 2011, 14:07

Najlepszy biznes to sprzedaż kolorowej wody po jak najlepszej cenie.;) Na trzeźwo to dam radę jeszcze chodzić ale po spożyciu muszę jeździć bo nogi odmawiają posłuszeństwa :D .Pozdrawiam.
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez massagewarsaw » niedziela, 5 cze 2011, 17:28

pawel napisał(a):szukam 1 osoby na terenie Tajlandii której pomogę rozwinąc biznes.

to jest przywozenie drewna do lasu - wiekszosc towarow jest produkowana w azji (w tym w tajlandii) i eksportowana, np do polski. Robi sie tylko inne opakowanie, np po angielsku, bardziej szpanerskie, kolorowe.
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez stankuten » piątek, 5 sie 2011, 03:20

Sawasdee Khrup. Wprawdzie od ponad 40 lat nie mieszkam w Polsce, ale jezyka nie zapomnialem. Z Tajka zonaty jestem od kilkunastu lat. Mieszkamy od 3 lat w Pattaya (Pratumnak). Kazdemu chetnemu podam nasz numer telefonu. Jakby ktos lecial z Polski do Tajlandi-prosilbym o przywiezienie polskiego zoltego sera. Zona go uwielbia.... San & Pam
stankuten
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2010, 14:53
Lokalizacja: Montreal, Canada i Pattaya, Thailand

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez bentom » niedziela, 21 sie 2011, 15:33

Hej
Obecnie mieszkam i pracuje w Danii, ale od jakiegos czasu mysle o wyjezdzie do Thajlandii. Mam narzeczona wlasnie z tego kraju. Chcialbym porozmawiac z Polakami mieszkajacymi w Thajlandii na temat pracy i zycia w tym kraju. Jezeli znajdzie sie osoba chetna podzielic sie ze mna swoimi doswiadczeniami, prosze o wyslanie mi numeru telefonu badz numeru skyp na adres bentom@go2.pl. Pozdrawiam Tomek
bentom
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 21 sie 2011, 15:22

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez fiolka86 » poniedziałek, 24 paź 2011, 12:20

Witam serdecznie!!!

Nie mieszkam w Tajlandii, ale razem z moim chłopakiem planujemy wspólny wyjazd oraz myślimy nad tym, żeby tam zostać na stałe.Czytałam na temat Tajlandii, ale wolałabym zapytać o to ludzi będących już tam. Chciałam zatem zapytać tych, którzy już tam mieszkają jakie jest życie w Tajlandii, czy ciężko jest o pracę, koszty utrzymania, ile trzeba mieć kasy na start i czy warto wyjeżdżać czy nie??? Któż inny mógłby wiedzieć o tym jak nie Wy rodacy mieszkający już tam. Pozdrawiam!!!
fiolka86
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 24 paź 2011, 12:14

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez valdivaldi » poniedziałek, 24 paź 2011, 15:11

valdivaldi
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 1 wrz 2011, 16:25

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Vit » niedziela, 6 lis 2011, 14:06

fiolka86 napisał(a):Witam serdecznie!!!

Nie mieszkam w Tajlandii, ale razem z moim chłopakiem planujemy wspólny wyjazd oraz myślimy nad tym, żeby tam zostać na stałe.Czytałam na temat Tajlandii, ale wolałabym zapytać o to ludzi będących już tam. Chciałam zatem zapytać tych, którzy już tam mieszkają jakie jest życie w Tajlandii, czy ciężko jest o pracę, koszty utrzymania, ile trzeba mieć kasy na start i czy warto wyjeżdżać czy nie??? Któż inny mógłby wiedzieć o tym jak nie Wy rodacy mieszkający już tam. Pozdrawiam!!!


To wszystko zależy co potrafisz robić, jakie są Twoje wymagania co do kosztów utrzymania, itd.. powiem tak, jeszcze 4-5 lat temu pracując 2-3 dni w tygodniu można było zarabiać krocie.. naprawdę spore pieniądze.. na handlu. W chwili obecnej już tak nie jest - coraz więcej białasów opuszcza Tajlandię i wraca do siebie. Takie czasy.. ale czy im u siebie będzie lepiej?
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez massagewarsaw » niedziela, 6 lis 2011, 15:13

jesli bialasi opuszczaja tajlandie, to wydaje sie, ze jest mniejsza konkurencja handlarzy, wiec pomimo wszystko cos da sie zarobic.

ale jest ogolnoswiatowy kryzys, wiec nawet przy mniejszej konkurencji, jest wszystkim ciezej
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez somtamone » sobota, 12 lis 2011, 22:29

witam,jestem nowa na forum. Tajlandie znam od kilkunastu lat. Od ok 10 regularnie spedzam w Tajlandii nasza zime. Dlugo mieszkalam w Niemczech, tak to dzieki znajomym Niemcom trafilam na pierwszy dlugi pobyt w Tajlandii. Wyladowalam w Pattaya, tam jest najwieksze skupisko niemiecko-jezycznych. Trudno w jednym miejscu spedzic kilka miesiecy, tak to regularnie robie wypady na cala Tajlandie i sasiednie Kraje. Pattaya jest miejscem , w ktorym kostzy utrzymania sa zdecydowanie najnizsze w calej Tajlandii. Przy kilkumiesiecznym pobycie, to wazny argument. Jednak , od kilku lat mam baze w okolicy Ha Hin i jestem bardzo zadowolona ze zmiany. W tym roku mam lot w polowie grudnia. Zastanawiam sie , czy nie przelozyc lotu na polowe stycznia. Wiem od znajomych ze najblizsze okolice Bangkoku - Hua Hin , Pattaya przepelnione Tajami. Mysle ze okres Swiat , Nowego Roku moze byc nieciekawy, troche mnie to przeraza . Mysle eventualnie o Koh Pangan, ale tam wolalabym wyskoczyc w lutym, sama nie wiem:(
Pozdrawiam ze slonecznego, ale juz lekko przymrozonego Gdanska
..do zobaczenia:)
somtamone
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 23:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron