Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wynajmę, Szukam pracy albo Dam pracę, szukam chętnych na wspólny wyjazd i wszystkie inne ogłoszenia małe i duże związane z Tajlandią.

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez Gecko17 » poniedziałek, 16 sie 2010, 10:51

Witam, mieszkalem prawie 3 miesiace na wysepce Phangan i stesknilem sie za metropolia i zyciem miejskim. Jade dzis pierwszy raz do Bangkoku i chcialbym zostac tam dluzej, poznac Tajlandie, Azje- chetnie podejme sie pracy full time lub part time. Pracowalem jako przewodnik we Wloszech, znam dobrze wloski, angielski, rosyjki i troche francuski. Jesli ktos ma jakies propozycje - bedzie milo (inaczej pozostaje mi tylko samolot do Europy we wrzesniu ...) tel 0862 700 610 Piotrek

PS Moje poprzednie ogloszenie dotyczylo kolegi Lotysza - ja jeszcze webmasterem nie jestem :)
Gecko17
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 21 lip 2010, 08:17

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez marco » poniedziałek, 16 sie 2010, 10:58

dopiero w newsach było jakieś ogłoszenie pracy w Bangkoku, czy widziałeś je?
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez krzysztof s » poniedziałek, 16 sie 2010, 11:08

Z taką znajomością języków nie powinieneś mieć problemu z pracą w bkk lub okolicach. Jest kilku Polaków prowadzących firmy turystyczne (poprzeglądaj choćby ten portal i forum), ponadto możesz spróbować u miejscowych. Kolejną opcją jest praca w szkole - np. nauka języka angielskiego. Duża część farangów z tego się utrzymuje:)
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez Gecko17 » wtorek, 17 sie 2010, 10:12

Dzieki Marco, napisalem i tam i w kilka innych miejsc, czekam na odpowiedzi i wyniki. Krzysztof, poza tym ze moj angielski nie jest idealny i daleko mi do native speakers ( wymowa i akcent ) to obawiam sie ze nie mam powolania na pedagoga. Nigdy nauczycielem nie bylem jak dotad. Z drugiej strony zawsze mozna sprobowac ,a moze jest ukryty talent :)
Autobus do Bkk wczoraj byl juz pelen wiec jade dzisiaj. Na poczatku mam zamiar pomieszkac w jakims guesthousie na Khao san Road, ponoc jest fajnie.
Gecko17
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 21 lip 2010, 08:17

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez Vit » środa, 6 paź 2010, 17:08

I jak leci w metropolii? Znalazłeś coś podstawowego do utrzymania się?
Jeśli tak i wciąż jesteś w Bangkoku to mogę Ci kilka pomysłów podrzucić,
ale też wypada mieć jakieś talenty - zakres języków to duży plus :)
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez Gecko17 » czwartek, 7 paź 2010, 17:15

Hej, mamy pazdziernik, jestem ciagle tu, we wrzesniu bylem w Laosie na wizarunie i dostalem znowu 2 zycia (2 entry visa)
Rozne fuchy sie trafiaja co pozwala na przezycie, ale mogloby byc lepiej. Propozycje zawsze chetnie rozwaze, byle powazne i w miare legalne ;) pisz na PW jesli jest cos aktualnego. Ja mieszkam kolo Lumpenparku :))
Gecko17
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 21 lip 2010, 08:17

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez AdministratorETajlandia » wtorek, 12 paź 2010, 12:10

Admin zwraca uwagę na nowe okienko po prawej stronie głównej strony eTajlandii z ofertami pracy :) Pewnie nie łatwo znaleźć coś dobrego, ale lepsze to niż nic.

Pozdrawiam
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez Gecko17 » środa, 13 paź 2010, 07:59

Dzieki, dobra idea!
Gecko17
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 21 lip 2010, 08:17

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez joannajanikowska » sobota, 9 lis 2013, 19:55

A ktos cos powie o szukaniu pracy? Naprawde tak trudno?
joannajanikowska
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 9 lis 2013, 17:39

Szukam pracy w Bangkoku lub Pattaya

Postprzez Marcin Boryczko » środa, 29 sty 2014, 03:01

Witajcie,
chciałbym na dłuższy czas zatrzymać się w Tajlandii. Jestem programistą, ale interesuje mnie praca także jako nauczyciel angielskiego. Czy przy aplikowaniu na dane stanowisko trzeba przedstawić dyplomy, uprawnienia, czy poprostu znając angielski wchodzi się ot tak.
Marcin Boryczko
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 29 sty 2014, 02:57

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron