Szukam chętnych na wyjazd w kwietniu

Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wynajmę, Szukam pracy albo Dam pracę, szukam chętnych na wspólny wyjazd i wszystkie inne ogłoszenia małe i duże związane z Tajlandią.

Szukam chętnych na wyjazd w kwietniu

Postprzez Lech13133 » piątek, 8 sty 2016, 13:22

Witam mam na imię Lech i mam do zaoferowania wspólny wyjazd do Tajlandii, aktualnie pracuję w Londynie i 6 kwietnia wylatuje do Tajlandii. Planuje tam być ok2-3mesiacy miesięcy. Mogę pomóc w załatwieniu noclegów i wszystkiego co potrzebujecie. lechkierakowicz@gmail.com
Lech13133
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 8 sty 2016, 13:01

Szukam chętnych na wyjazd w kwietniu

Postprzez Morgani » środa, 7 mar 2018, 11:25

Ja z kolei z żoną zrobiłem sobie w zeszłym roku podróż życia do Azji i zahaczyliśmy między innymi o Tajlandię. Na szczęście sytuację zawodową mieliśmy taką, że obydwoje jesteśmy freelancerami i nic się nie stało, nie groził nam żaden kataklizm, jeśli wybraliśmy się na dwa miesiące w taką podróż. Mogę Wam napisać z perspektywy czasu, że korzystnym rozwiązaniem okazało si ubezpieczenie bagażu. W czasie takiej podróży można bowiem natknąć się na różne sytuacje, a pamiętajcie, że strzeżonego Pan Bóg strzeże. Ja w każdym razie jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy - http://www.mtu24.pl/ubezpieczenie-oc-komunikacyjne/
Morgani
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2016, 07:56


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron