Kafejka internetowa do kupienia

Import-Eksport między Polską, a Tajlandią, oraz inne firmy lub pomysły na biznes między tymi krajami, a także sprawy formalno-prawne z tym związane.

Kafejka internetowa do kupienia

Postprzez Kido » wtorek, 6 wrz 2011, 14:17

O widzę temat stary... ale ja się zapytam to ile to jest te 20.000k batów w Tajlandii? Starczy na dobra kolacje z ukochana raz w tygodniu ;) Ale tak poważnie ten kto mieszka w Tajlandii może mi odpowiedzieć na takie pytanko. Co można i jak można żyć z takiego zysku.
Thx.
Kido
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2010, 15:43
Lokalizacja: UK

Kafejka internetowa do kupienia

Postprzez massagewarsaw » wtorek, 6 wrz 2011, 17:10

£1=49baht

ceny domow i jedzenia nizsze niz w uk, ale i nizsza jakosc.

zarob w uk, wydaj w tajlandii
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Kafejka internetowa do kupienia

Postprzez Kido » wtorek, 6 wrz 2011, 17:31

massagewarsaw napisał(a):£1=49baht

ceny domow i jedzenia nizsze niz w uk, ale i nizsza jakosc.

zarob w uk, wydaj w tajlandii


Nie no bez jaj :lol: Co do tego ile batów to £1 to nie ma wątpliwości.
Nie o taka odpowiedz mi chodziło w Tajlandii bylem ale to było tak rekreacyjnie i około 2 lat temu nie patrzyłem co ile kosztuje aż tak szczegółowo po prostu kupowałem na co miałem ochotę wiec moje spostrzeżenia nie są wiarygodne. Ja pytam kogoś kto mieszka w Tajlandii na stale albo przynajmniej 6na6. O obecne realia bo zima w uk się zbliża trzeba by gdzieś może wyjechać na dłużej.
Kido
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2010, 15:43
Lokalizacja: UK

Kafejka internetowa do kupienia

Postprzez krzysztof s » wtorek, 6 wrz 2011, 17:37

Ile to jest,to tylko sam sie możesz przekonać, mieszkając tutaj -każdy ma inne wymagania i inny styl życia... na tym forum było już wiele info na ten temat - przejrzyj :)
co do ilości kolacji z Ukochaną, to zależy od Ukochanej - są takie, że 20k na jedną Ci nie starczy :lol:
Najlepiej mieć taką, co sama ugotuje, poda do łóżka itd ;) taniej, higieniczniej i przyjemniej :roll:
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Kafejka internetowa do kupienia

Postprzez Kido » wtorek, 6 wrz 2011, 18:06

krzysztof s napisał(a):Ile to jest,to tylko sam sie możesz przekonać, mieszkając tutaj -każdy ma inne wymagania i inny styl życia... na tym forum było już wiele info na ten temat - przejrzyj :)

Poszukałem znalazłem :) no różnie to bywa z tymi wydatkami i standardem życia ja jakoś bardzo wygórowanych nie mam.

krzysztof s napisał(a):co do ilości kolacji z Ukochaną, to zależy od Ukochanej - są takie, że 20k na jedną Ci nie starczy :lol:

:lol: tez prawda

krzysztof s napisał(a):Najlepiej mieć taką, co sama ugotuje, poda do łóżka itd ;) taniej, higieniczniej i przyjemniej :roll:

Nie no aż tak :mrgreen:
Kido
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2010, 15:43
Lokalizacja: UK

Kafejka internetowa do kupienia

Postprzez krzysztof s » wtorek, 6 wrz 2011, 18:37

krzysztof s napisał(a):krzysztof s napisał(a):
Najlepiej mieć taką, co sama ugotuje, poda do łóżka itd taniej, higieniczniej i przyjemniej

Nie no aż tak


A czemu nie? :D Jak najbardziej możliwe...
Swoją drogą, dla mnie (moje zdanie osobiste), to 20k jest za mało... nawet jak nie jesteś rozrywkowy i "używkowy", to po pewnym czasie zatęskisz chciażby za dobrym żółtym serem, wędliną czy czymś innym i się ździwisz, gdy zobaczysz cenę 300% wyższą niż w PL... ponadto, mimo wielu niższych kosztów życia wTH (np. mieszkanie) są też dużo wyższe (np. elektronika droższa o conajmniej 30%,więc jak Ci akurat laptop padnie, to zaplacisz słono więcej niż gdzie indziej - to tylko jeden z przykładów...)
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Poprzednia strona

Powrót do Biznes z Tajlandią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość