damskie ubrania

Import-Eksport między Polską, a Tajlandią, oraz inne firmy lub pomysły na biznes między tymi krajami, a także sprawy formalno-prawne z tym związane.

damskie ubrania

Postprzez Sarra89 » wtorek, 24 maja 2016, 16:31

Ja cenię sobie ubrania, które są produkowane z materiałów dostarczanych przez polskich producentów. Trzeba wspierać polski rynek a nie pakować kasę do kieszeni Azjatom. Materiał od polskich producentów jest dobrej jakości, jest trwały i nie dużo droższy. Bardzo lubię sklep internetowy Bozzolo, bo właśnie on korzysta z materiałów od polskich producentów. Odzież sprzedawana w sklepie jest dobrej jakości, ma ładne kroje i nie drogie ceny. Sami możecie sprawdzić: REKLAMA ZOSTALA USUNIETA
Sarra89
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2016, 16:27

damskie ubrania

Postprzez Morgani » środa, 30 paź 2019, 12:11

Dlaczego nie ? nie faworyzuje nikogo, kupuje tam gdzie stosunek ceny do jakości i innych aspketów działałalności firmy jest adekwatny. Polecam wam stronkę REKLAMA ZOSTALA USUNIETA tutaj jest wiele artykułów na różne tematy związane z odzieżą :)
Morgani
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2016, 07:56

damskie ubrania

Postprzez agnieszka » niedziela, 8 gru 2019, 10:15

Jak przejrzałam sklepy w kilku centrach handlowych, widziałam wiele rzeczy do wyboru, mozna naprawde
przebierać w ofercie, ale nie powiem aby ceny były dla mnie interesujące.
Nawet myślę ze w Europie można zrobic zakupy wielu marek dużo taniej. Coś ta Azja nie jest takim rajem
zakupowch po taniości jak niektórzy wcześniej mówili.
agnieszka
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:17

damskie ubrania

Postprzez Ewcia » niedziela, 26 kwi 2020, 18:31

Słuchajcie, mam sprawe nie związaną z ubraniami, może ktoś napisze mi pewną informacje. Słyszałem ze Tajlandia słynie z dobrej jakości kosmetyków na bazie naturalnej, kremy, balsamy, olejki. Czy ktoś doradzi gdzie szukać takie produkty ? Zastanawiam sie w tym czasie pandamii aby zaczac sprowadzać trochę kosmetyków i zająć się sprawdzażą. Nie wiem czy najlepszym miejscem na poszukiwania jest Bangkok, a może jakas inna część Tajlandii. Będę wdzięczna za wszelkie informacje
Ewcia
 
Posty: 22
Dołączył(a): sobota, 10 paź 2009, 08:20

damskie ubrania

Postprzez fiona » wtorek, 28 kwi 2020, 12:21

Potwierdzam, mają fajne kosmetyki, nie pamiętam nazw ale próbowałam cos z nich. Jest jakaś firma oriental princess w marketach, ale to już bardziej na masową skalę, a te inne to musisz gdzieś poszperać w necie.
fiona
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 10 paź 2009, 08:23

damskie ubrania

Postprzez grazyna » wtorek, 5 maja 2020, 14:32

Fiona z tego co mi wiadomo to tajski zakrecone są na punkcie kosmetyków z Korei, zresztą nie tylko kosmetyków
ale wielu innych rzeczy. Wygląda że duży asortyment towarów jest tam z importu właśnie z Korei Poludniowej.
Sprawdzaj może opisy na opakowaniach, aby mieć pewnośc czy znalazłaś towar lokalny czy taki co dojechał do
Tajlandii.
Mnie akurat nic tam z kosmetyków specjalnie nie urzekło, choć w salonach masażu gdzie bywałam nie powiem mieli
fajne olejki zapachowe ;)
grazyna
 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:40

damskie ubrania

Postprzez batman » czwartek, 7 maja 2020, 14:10

Drogie Panie
Mamy teraz czas wirusa a Wy sie w mode bawita :) Trzeba teraz mysleć jak w domciu przesiedzieć,
jakie maseczku ubierać, gdzie pójść a gdzie nie mozna ruszyć czterech liter haha.
A tak na poważnie jak sie fanom Tajlandii zyje w tych czasach ? Czy tam w kraju uśmiechu
nadal jest uśmiech, a może już ludziom nie jest do smiania.......
batman
 
Posty: 28
Dołączył(a): sobota, 10 paź 2009, 08:22

damskie ubrania

Postprzez grazyna » niedziela, 10 maja 2020, 18:15

Batman, nie trzeba sie pieklic, przeciaż na tym forum każdy może coś napisać, temat dotyczy przeciaż zakupów w Tajlandii,
co nie..... Wiec chyba miescimy się w ramach tutejszych zasad :)
A jak wogóle sytuacja w Tajlandii z wirusem, czy też takie obostrzenia jak tutaj w Polsce mamy ? Ktoś może coś napisze więcej, jak wygląda sytuacja.
grazyna
 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:40

Poprzednia strona

Powrót do Biznes z Tajlandią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron