masaz tajski w polsce

Dla Tajów mieszkających w Polsce, tajskich restauracji, organizacji związanych z Tajlandią, a także sprawami organizacyjno-prawnymi związanymi z pobytem Tajów w Polsce.

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez Tajski Sen » poniedziałek, 7 cze 2010, 13:32

Salon masażu tajskiego Tajski Sen oferuje:

- klasyczny masaż tajski
- masaż olejkami aromatycznymi
-tajski masaż stemplami ziołowymi
- tajski masaż sportowy
- masaż tajski wyszczuplający
- tajski masaż głowy, ramion, pleców
- tajski masaż stóp i nóg
- masaż tajski dla kobiet po okresie ciąży
I inne
wiecej informacji na WWW.TAJSKISEN.PL
Rezerwacja 504-040-157

Wszystkie nasze masaże wykonywane są przez wykwalifikowane tajskie masażystki

Tajski Sen
ul. Belwederska 9/2
00-761 Warszawa

Serdecznie zapraszamy
Tajski Sen
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2010, 13:00

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez chillhunter » wtorek, 8 cze 2010, 17:18

Tajski Sen,

obejrzalem sobie wasza HP, co mnie podpadlo to sa wasze ceny, sa stosunkowo wysokie.

Ale wracajac do Thai Massage, mieszkajac w LOS probowalem wszystko, wiekszosc Thai Massage przede wszystkim w BKK albo innych osrodkach turystycznych to jest placzone z Sexem, tylko jeden raz bedac w rejonie Trang zapytala mnie masazystka o choroby i zmiezyla mnie cisnienie krwi.

Ostatnio w Europie Zachodniej, przede wszystim w Niemczech wiele bylych Phuing Bar albo bylych Masazystek z otwiraja nowe Salony. W Szwajcari jest takich pelno, w Niemczech brakuje im personelu, wiec co robia: dziewczyny ida sie uczyc, 2 Tygodnie kosztuja 500€, pozniej zta 300€ dostana dyplom z Watpo, i masuja albo glaskaja tych glupich Farangow.

Mowie z doswiadczenia bo moj znajomy otworzyl salon Massagu , jego zona nie ma pojecia o Anatomie ludzkiej, ale oni maja duzo pacjetow i dobrze zarabiaja.

Nie wiem jak jest w Polsce ale mysle ze podobnie. Wystarczy ze ta masaazystka dobrze wyglada und der Rubel rollt
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez johny28 » wtorek, 8 cze 2010, 18:39

Będąc w Tajlandii 2 razy miałem okazję skorzystać kilkakrotnie z usług masażystek w różnych salonach czy salonikach. Jakość samego masażu była różna, ale i cena nie powalała na kolana, Płaciłem zazwyczaj około 250 bath za godzinę masażu. Nawet jeśli było mniej profesjonalnie, to nadrabiane zazwyczja dobrym uśmiechem, czyli sympatycznie.
W Polsce jak widzę ceny tych usług nie należą do niskich, jeśli kształtują się na poziomie 150 zł, ale jeśli ktoś jest fanem, to dlaczego nie..... :lol: :lol:
Zawsze jest to jakaś namiastka prawdziwej Tajlandii, np w ciemny pażdziernikowy wieczór, słuchając nieco innej melodii, oraz czując zapach ich specyfików.
Ja osobiście wolę poczekać na kolajną wizytę w Tajlandii.
johny28
 
Posty: 36
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:37

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez Vit » środa, 9 cze 2010, 06:54

125-150 THB / h - standard na Pratunam, wzdłuż Rajprarop Rd. Kilkanaście salonów
masażu konkurujących ze sobą. Jakość w porządku, i choć nie jestem ekspertem, to
nie zauważyłem różnic z masażem za 1500 THB / h - ani w trakcie, ani po masażu.

@Chillhunter - naprawdę nie wiem gdzie chodzisz na tajski masaż, że wszędzie jesteś
napastowany sexem. Mnie się to jeszcze NIGDY nie zdarzyło, a chodziłem sam w różne
miejsca, zabierałem też rozmaitych turystów na masaże. Raz np. Egipcjanin, któremu
w trakcje masażu "mały" bryknął (chyba nad Nilem usługa "obmacywania" przez kobiety
jest niedostępna), była pełna profeska, bez podśmiechiwania Pani zignorowała ten fakt,
po prostu zabrała się za masaż mniej wrażliwych części jego ciała :)
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez jackmars » środa, 9 cze 2010, 17:25

to prawda, w Pratunam spokojnie za 150 bath mozna na godzine iśc na dobry masaż, sami często korzystamy z żoną, własnie dzięki dużej ilości saloników w jednym prawie miejscu jest większa konkurencja i ceny przyziemne. Tez nie widze różnicy w jakości wykonanego zabiegu od tych miejsc które cenią się po 1000 bath i więcej. Na pewno mają ładniejszy wystrój wnętrz, bardziej ekskluzywnie, ale sam zabieg najczęscięj to samo.
Dobrym miejscem na masaże są przyświątynne pomieszczenie w których starsze panie, mające niezłą " krzepę" w rękach
wykonują masaże naprawde dobrze, cena za półtorej godziny 100 do 150 bath w zależności od świątyni.

Hmm, te masaże z dozą erotyzmu są, ale to przecież inne budynki, jaskrawe, różowe neony mają, w zwykłych salonach tez nie spotkałem się z jakimiś podtekstami..... :lol: :lol:
www.pandanus.pl licencjonowany przewodnik polskojezyczny w Tajlandi
jackmars
 
Posty: 110
Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2009, 12:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez basik » piątek, 11 cze 2010, 18:35

Moje najzabawniejsze wspomnienie to masaż robiony przez panią w średnim wieku która cały czas puszczała "bąki" i oglądała telewizor. Gdy leciał jakiś ciekawy fragment filmu zamierała i zapominała o masażu. Ale na wakacjach i za takie pieniądze nie denerwowało mnie to, tylko prawie doprowadziło do łez ze smiechu :D
basik
 
Posty: 47
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 11:38

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez Tajski Sen » sobota, 12 cze 2010, 13:11

MASAŻ TAJSKI

już teraz do końca czerwca każdy masaż 25% taniej !!!!!!!!!!!!!!!!

Tajski Sen
ul. Belwederska 9/2
00-761 Warszawa
Rezerwacja 504040157
salon@tajskisen.pl
www.tajskisen.pl
Tajski Sen
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2010, 13:00

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez tomekd » wtorek, 15 cze 2010, 15:12

ciekawe czy podczas masażu można zapaśc w tajski sen....... różnie się kojarzy nazwa salonu..... :lol: :lol:
tomekd
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota, 10 paź 2009, 08:17

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez marco » sobota, 19 cze 2010, 19:02

Zdecydowanie wole korzystać z masaży jak jestem w Tajlandii, tam jest klimat, absolutny nastrój oraz ceny.......
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20

Re: masaz tajski w polsce

Postprzez Michal » sobota, 19 cze 2010, 20:56

Pod warunkiem,że partnerowi będzie się chciało masować :lol:
Azja Płd.-Wsch. i wyspy Południowego Pacyfiku...moje przeznaczenie.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 19 sie 2009, 18:39
Lokalizacja: London

Następna strona

Powrót do Tajlandia w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron