Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez elawyjezdzamy » niedziela, 18 lis 2012, 00:08

krzysztof s napisał(a):
elawyjezdzamy napisał(a):bo tam o połowę gdzieś wszystko taniej

Gdzieś o połowę tu wszystko taniej! :lol: Fakt, o połowę, 70%, 30 %, 99% a może nawet 1%... Przyjedź do Tajlandii i zapłać Jednego dolara za miesiąc Życia :D 1 rok = 365 $; 100 lat to tylko 36 500 $ :lol: NIE JESTEŚ MILIONEREM W TAJLANDII, JESTEŚ BIEDAKIEM, TUTAJ WSZYSTKO JEST O POŁOWĘ TANIEJ... uffff.... Ela, Życzę powodzenia i abyś zabrała dwa razy więcej kasy, niż myślisz zabrać... póki co, Elawyjezdzamy, a potem.... Elawracamy?


;P Dobre sobie :lol: człowiek trochę po siedział tam i uważa się nie wiadomo za kogo a sam nie umie podać ceny tym co tu pytają. Masz jakieś problemy ze sobą bo obrażasz tu już którą osobę z rzędu jak widzę czytając Twoje posty. Mam wrażenie, że wszystko wiesz wszytko masz ale tylko w swojej głowie ;P Zamiast wypisywać bzdurne posty naucz się odpowiadać na temat!!! I podaj łaskawie ceny :idea: jak WSZYSTKO WIESZ SŁUCHAMY PANIE I WŁADCO :lol: :lol: :lol: czyli "krzysztof s" Kandydujesz tam już? ;P lol
elawyjezdzamy
 
Posty: 39
Dołączył(a): środa, 7 lis 2012, 23:26

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez Jaro W » niedziela, 18 lis 2012, 19:52

Jakby co to ja już zgłaszałem kandydaturę krzysztofa s na prezydenda :D :D :D
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez elawyjezdzamy » niedziela, 18 lis 2012, 20:48

Jaro W napisał(a):Jakby co to ja już zgłaszałem kandydaturę krzysztofa s na prezydenda :D :D :D


No właśnie czytałam:) On chyba nieźle chleje albo słońce mu przygrzało ;P ale przynajmniej weselej jest na forum. Myślę, że tam musi być strasznie gorąco jak takie posty powstają:) Pozdrowionka i dla innych zwariowanych:) Ciekawe jak ja będę pisać w przyszłym roku jak mi słonko przygrzeje:) P;
elawyjezdzamy
 
Posty: 39
Dołączył(a): środa, 7 lis 2012, 23:26

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez Jaro W » niedziela, 18 lis 2012, 21:10

Bardziej eleganckie kobietki noszą parasolki w tym celu stworzone aby słoneczko za bardzo w główkę nie przygrzało ;)
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez krzysztof s » wtorek, 20 lis 2012, 19:06

:lol: Na prezydenta czego? Wysp HaHaHa, czy Stowrzyszenia słoneczkoów w Tajlandii? :lol: Jaro W - skonkretyzuj, poczytaj w poradniku psychologicznym, co to jest "projekcja"... (nie za bardzo wierzę, że to zrozumiesz, bo już ze dwa lata temu, a może więcej, pisałem o tym do Ciebie)...Chcesz być Prezydentem, to Bądź, choćby własnego fi...ta.....
Poza tym, noszę parasolkę i aktualnie jestem na odwyku.... więc jedyne, co mi szkodzi, to paskudne tajskie żarcie z ulicy (za pół ceny....) oraz posty od "....." (cenzura) na tym forum :lol:
Elu Droga:) (Elawyjezdzamy- Elawracamy) Ty się nie pytasz, ty stwierdzasz.... Masz Google i Tłumacz Google, ale jakoś nie znalazłaś strony tajskiej poczty i cen.... ohhhhhh... arbitralnie stwierdzasz, że na pewno ceny są o połowę tańsze :lol: kompletny cyrk :roll: tutaj masz cennik poczty w Tajlandii: http://www.thailandpost.co.th/rate.php
Jeśli umiesz to przeczytać (po angielsku), to poczytaj, a potem zapytaj... albo idź do Pani w okienku na poczcie w Polsce :lol:
Ogólnie SANUK Panie i Panowie :D
Pozdrowionka ;)
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez Vit » środa, 21 lis 2012, 10:24

Ceny wysyłki z Tajlandii nie są tańsze, bardziej bym powiedział porównywalne lub nieco droższe, ale wszystko zależy od konkretnego przypadku - cennik tutaj:
http://www.thailandpost.co.th/rate.php
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez elawyjezdzamy » środa, 21 lis 2012, 13:29

krzysztof s napisał(a)::lol: Na prezydenta czego? Wysp HaHaHa, czy Stowrzyszenia słoneczkoów w Tajlandii? :lol: Jaro W - skonkretyzuj, poczytaj w poradniku psychologicznym, co to jest "projekcja"... (nie za bardzo wierzę, że to zrozumiesz, bo już ze dwa lata temu, a może więcej, pisałem o tym do Ciebie)...Chcesz być Prezydentem, to Bądź, choćby własnego fi...ta.....
Poza tym, noszę parasolkę i aktualnie jestem na odwyku.... więc jedyne, co mi szkodzi, to paskudne tajskie żarcie z ulicy (za pół ceny....) oraz posty od "....." (cenzura) na tym forum :lol:
Elu Droga:) (Elawyjezdzamy- Elawracamy) Ty się nie pytasz, ty stwierdzasz.... Masz Google i Tłumacz Google, ale jakoś nie znalazłaś strony tajskiej poczty i cen.... ohhhhhh... arbitralnie stwierdzasz, że na pewno ceny są o połowę tańsze :lol: kompletny cyrk :roll: tutaj masz cennik poczty w Tajlandii: http://www.thailandpost.co.th/rate.php
Jeśli umiesz to przeczytać (po angielsku), to poczytaj, a potem zapytaj... albo idź do Pani w okienku na poczcie w Polsce :lol:
Ogólnie SANUK Panie i Panowie :D
Pozdrowionka ;)


Jak masz coś do mnie, pisz na priw i naucz się czytać a potem dopiero możesz odpowiadać. Cóż jak musisz liczyć tam każdy grosz i cena poczty tak ważna to współczuję. Myślę, że powinieneś założyć harem to może choć trochę mniej testosteronu wywalał byś na tym forum. Bye
elawyjezdzamy
 
Posty: 39
Dołączył(a): środa, 7 lis 2012, 23:26

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez Sebastian78 » piątek, 27 maja 2016, 13:37

Ja bardzo dużo kupuję przez REKLAMA ZOSTALA USUNIETA Przeważnie elektronikę, obuwie sportowe, zegarki. Bardzo miłym zaskoczeniem są ceny a co do płatności to pokazana jest dokładna instrukcja. Wszystko tak jak być powinno. Polecam
Sebastian78
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 27 maja 2016, 13:31

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez marco » sobota, 4 cze 2016, 11:27

Lepiej przestan reklamowac zakupy z chinskiego portalu. Zamiast kupowac
badziewie z Chin lepiej zamawiac towary lokalne w danych krajach. Jak
bedziemy szli w tym kierunku co proponujesz to za nastepne 10 lat
bedziemy na smyczy Chinczykow w niemal kazdej dziedzinie i to tylko
przez szukanie towarow byle najtaniej.....
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20

Zakupy w Tajlandii, a wysyłka do kraju

Postprzez Morgani » środa, 23 wrz 2020, 12:05

Jeśli chodzi o import na małą skalę to nie powinno być problemu. Rozejrzyj się tylko czy dany produkt nie jest widoczny na liście zakazanych przedmiotów. Swoją drogą czasami występują śmieszne kwiatki. Przykładowo do Unii Europejskiej nie można wwozić skóry z aligatora, gdyż te są pod ochroną. Śmieszność jest tu, że w UE one nie występują :D Swoją drogą możesz zobaczyć REKLAMA ZOSTALA USUNIETA
Morgani
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2016, 07:56

Poprzednia strona

Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron