Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Vit » środa, 12 mar 2014, 15:55

agis50 napisał(a):acha widze,ze tutaj "zagladaja"rezydenci biur a wiec poszukuje Dawida , z ktorym bylismy w Tajlandii z biura Rainbow Tours 3 lata temu, moze jeszcze przebywa w tym kraju. :D


Może i dwa lata po terminie odpisuję, ale lepiej późno niż wcale :)
Nie jestem pewien czy to o mnie chodzi - ale jeśli tak, to przebywa nadal.
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez julie_377 » poniedziałek, 24 mar 2014, 20:23

witam,
ja od konca maja tez bede na stale mieszkac w bangkoku. pewnie bede tu zagladac i pytac w razie czego :)
pozdrwaiam
julie_377
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 24 mar 2014, 20:20

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Kularius » środa, 26 mar 2014, 13:58

julie_377 napisał(a):witam,
ja od konca maja tez bede na stale mieszkac w bangkoku. pewnie bede tu zagladac i pytac w razie czego :)
pozdrwaiam

Jesli chcesz wiecej newsow o tym co sie dzieje wsrod Polakow w Tajlandi radze zagladac na Polacy w Tajlandii profil na Facebooku ;)
Kularius
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 sty 2012, 03:17

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez julie_377 » środa, 26 mar 2014, 14:04

super,
juz znalazlam na fb. :)
my many troche ulatwione zadanie gdyz firma meza przenosi nas ze tak powiem na gotowe,i mamy juz zaprawe w przeprowadzkach niemniej jest to jednak kraj zupelnie inny od tych ktore do tej pory udalo nam sie zamieszkiwac :) no i milo miec kontakt z rodakami w podobnej sytuacji ;) pozdrawiam i nie koge sie juz doczekac przeprowadzki
julie_377
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 24 mar 2014, 20:20

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez miarka » niedziela, 25 maja 2014, 13:10

ja należę do grupy na fb, oprócz mnie jest tam jeszcze z 50 osób, wiec całkiem nieźle :)
miarka
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2014, 13:05

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez kkr » sobota, 27 gru 2014, 20:52

Chętnie nawiąże współpracę w celu założenia biznesu w Tajlandii. Chcę zrealizować swój pomysł by rozpocząć życie w Azji.
Myślę o założeniu szkoły, firmy marketingowej, firmy informatycznej itp.
kkr
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 27 gru 2014, 20:42

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Morgani » wtorek, 20 lut 2018, 15:41

Ja mieszkałem w Tajlandi, w ogóle na Dalekim Wschodzie przez dwa lata, jednak o ile wakacyjne pobyty były całkiem sympatyczne, to nie wytrzymałabym chyba na dłuższą metę funkcjonowania w tamtejszej rzeczywistości. Tajlandczycy są bardzo sympatyczni jako ludzie, ale jako państwo, jest jednak niezorganizowane. Prawo jest skomplikowane, więc w końcu wróciłem do Polski, a teraz jestem w trakcie remontu swojego mieszkania - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/sciana-z-cegly. Postawiłem na ceglaste ściany, bo zamierzam zrobić mieszkanie od nowa, na miarę XXI wieku...
Morgani
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2016, 07:56

Poprzednia strona

Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron