Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Fach » wtorek, 15 mar 2011, 18:29

Ania z zimbru pogadaj, on nie takie rzeczy o Tajlandii z Internetu wyczytal :-)
A tak powaznie, szanse na kelnerke lub barmanke w Tajlandii no ja wiem moze 1 % a i to w Bangkoku tylko.
Uczenie angielskiego - raczej podobnie bo trzeba byc "native speaker" albo miec duzo duzo szczescia. jest cale mnostwo nauczycieli z Angli i USA wic po co im Polka ?

Nie obraz sie, ale dziewczyny z Europy proacuja tytaj tylko w jednej branzy, niestety wiesz jakiej.

Albo Cie jakas firma i to duza zatrudni (wyksztalcenie i bardzo dobre kwalifikacje) albo .... kiszka.
Jest jeszcze wlasna firma ale..... loteria i duzo pracy i czasu.
Fach
 
Posty: 49
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2010, 18:36

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Vit » sobota, 26 mar 2011, 10:05

1. Kelnerka/Barmanka (nie tylko w Bkk, sporo jest na wyspach, np. na Koh Tao) - a czy łatwo to nie wiem,
2. Angielski - wypada mieć płynny, no i akcent przyzwoity. Jako nie-native speaker to około 30k, moze 40k
jak się już naprawdę człowiek naszuka i my wpadnie okazja, więcej raczej nie bardzo,
3. Firma? Trudna sprawa - chyba, że jest się specjalistą w branży, w której Tajowie nie mogą pracować,
4. Własna firma - w 2011 roku? 5 lat temu to miało sens, cokolwiek się robiło to przynosiło dochód,
a rozbujać teraz od zera swoją działalność, czarno to widzę. Chyba, że coś na granicy legalności.
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez kruDarek » niedziela, 15 maja 2011, 21:22

Witam,

Jestem nowy na forum i musze zaznaczyc, ze sie bardzo ciesze, ze to forum znalazlem. Mieszkam w LOS juz prawie 3 lata i nie raz zastanawialem sie ile osob z Polski tutaj przebywa. Podoba mi sie entuzjazm niektorych czlonkow forum jesli idzie o utrzymywanie kontaktow z rodakami. Tak trzymac!:P

pozdrawiam
D.
kruDarek
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 21:17

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Czako » czwartek, 26 maja 2011, 17:24

Witam,

W Bangkoku jestem od 4 miesiecy wiec czy na stale? To sie okaze. Ale jest praca, jest mieszkanie wiec mozna powiedziec ze to jednak emigracja.

Bede tu w kazdym razie zagladal.

Pozdrawiam,

Maciek
http://www.SKOKWBOKBLOG.com - Przeprowadzka do Tajlandii
Czako
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2011, 17:17
Lokalizacja: Bangkok

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Subbbaru » sobota, 28 maja 2011, 16:19

Witam.jestem nowy na forum, jade do tajlandi za kilka dni(7 czerwca). Chcialbym tam zamieszkac, potrzebuje kogos do wsparcia na poczatek. Nie szukam pracy,chodzi oto zeby ktos pomogl mi znalezc mieszkanie i poznac otoczenie. Prosze o szybka odpowiedz na emaila subbbaru@onet.pl . Jestem mezczyzną , mam 40 lat, mam pieniadze na start
Subbbaru
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 28 maja 2011, 16:04

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez massagewarsaw » sobota, 28 maja 2011, 16:29

na obrzezach bangkoku mam wolny dom, 10k/miesiac. Sam bede za miesiac, ale jest sasiad obcokrajowiec, ktorego mozna poradzic sie.

twoim problemem bedzie wiza - rob 3x turystyczna
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez pawel » sobota, 4 cze 2011, 00:08

Witam. Szukam 1 osoby, która mieszka w Tajlandii, ma szerokie kontakty i chciałaby zacząć swój biznes (nie ma górnej granicy wypłaty) - napisz do nas po szczegóły. Dodatkowo za swój wkład wniesiony w rozwój firmy, otrzymasz nowy samochód. Szukamy tylko 1 osoby zaangażowanej, której pomożemy w rozwoju. W temacie wpisz "TAJLANDIA" , podaj dane kontaktowe typu gg, skype i godz. kontaktu. Pamiętaj - oferta jest tylko dla 1 osoby !!! Dodam jeszcze, że firma ma oddział w Tajlandii oraz w ponad 50 innych krajach, a od nas otrzymasz wszelką pomoc na starcie.
pawel
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 3 cze 2011, 23:58

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez massagewarsaw » sobota, 4 cze 2011, 10:43

pawel napisał(a):Witam. Szukam 1 osoby, która mieszka w Tajlandii, ma szerokie kontakty i chciałaby zacząć swój biznes (nie ma górnej granicy wypłaty) - napisz do nas po szczegóły. Dodatkowo za swój wkład wniesiony w rozwój firmy, otrzymasz nowy samochód. Szukamy tylko 1 osoby zaangażowanej, której pomożemy w rozwoju. W temacie wpisz "TAJLANDIA" , podaj dane kontaktowe typu gg, skype i godz. kontaktu. Pamiętaj - oferta jest tylko dla 1 osoby !!! Dodam jeszcze, że firma ma oddział w Tajlandii oraz w ponad 50 innych krajach, a od nas otrzymasz wszelką pomoc na starcie.

dam konia z rzedem i gore ze zlota, jesli ktos mnie przekona, ze to nie kolejny mlm perfumami i olejkami eterycznymi czy jakims magicznym sokiem albo po prostu zart ze zdrowych zmyslow
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez stankuten » sobota, 4 cze 2011, 14:22

Jak wyzej..... :lol: :lol: :lol: :lol:
stankuten
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2010, 14:53
Lokalizacja: Montreal, Canada i Pattaya, Thailand

Polacy mieszkający w Tajlandii na stałe?

Postprzez Jaro W » sobota, 4 cze 2011, 14:53

A ja wole jabole :D
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron