Re-entry permit - gdzie?

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

Re-entry permit - gdzie?

Postprzez Czako » wtorek, 6 wrz 2011, 07:14

Cześć,

Szykuję się do wypadu zagranicznego co wiąże się z koniecznością uzyskania re-entry permit co by mi wiza i work permit nie przepadły. Pytanie gdzie się po niego udać.

Na daleką północ BKK do Immigration Office przy Chaeng Watthana ?

W okolice BTS Sala Daen do Immigration Bureau przy Soi Suan Plu ?

W tym pierwszy byłem już parę razy - daleko i onieśmielająco ogromne. Macie jakieś informacje na temat tego drugiego?

Jest też opcja na lotnisku - niestety okienko działa od 6 do 24 a ja mam lot o piątej rano.

pozdrawiam,

Maciek
http://www.SKOKWBOKBLOG.com - Przeprowadzka do Tajlandii
Czako
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2011, 17:17
Lokalizacja: Bangkok

Re-entry permit - gdzie?

Postprzez Czako » wtorek, 6 wrz 2011, 07:21

Wybaczcie śmiecenie na forum - jak zwykle bywa. Godzinę szukałem info w internecie, w końcu zadałem pytania a minutę po jego wysłaniu trafiam na informację, że wszelkie sprawy wizowe załatwia się już tylko w biurze przy Chaengwattana Road

pozdrawiam

MK
http://www.SKOKWBOKBLOG.com - Przeprowadzka do Tajlandii
Czako
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2011, 17:17
Lokalizacja: Bangkok

Re-entry permit - gdzie?

Postprzez krzysztof s » wtorek, 6 wrz 2011, 19:30

Czako napisał(a):daleko i onieśmielająco ogromne

Że daleko to fakt, ale onieśmielająco ogromnre? Ja mam raczej zawroty głowy, jak tak jestem, czasem mdłości... "Oni" zapomnieli, że jak się buduje duży budynek wTajlandii, to odpowiednio duży musi być "domek"dla duchów.... A jak się buduje coś jak stadion, to domek dla duchów powinien być jak porządna Willa.
A gdzie jest odpowiedni?
Ponadto ten budynek, to oczywiście zwykła tajska fuszerka.... Pamiętam, jak byłem tam pierwszy raz (chyba luty 2010): potężna ulewa - na tym "stadionie" pośrodku postawione wiadra, bo kapało z dachu, woda z zewnątrz wlewała się do środka z "ulicy", przez drzwi przy urzędzie imigracyjnym.... k...wa, pierwszy raz w życiu widziałem takie coć :lol: ale ogromem wali - myślę, że finał EURO mógłby tam się odbyć... czemu nie :lol:
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12


Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości