młody rentier w Tajlandii, kilka pytań

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

młody rentier w Tajlandii, kilka pytań

Postprzez MrYogi » czwartek, 24 mar 2011, 13:02

dodam tylko do wypowiedzi od Smolnego ze polskie jedzenie też znajdziesz ( tzn polskie niektóre potrawy jak np. pierogi z mięsem ) konkretnie w Rawaii jest Kebabownia prowadzona przez polaków i maja tam tez polski asortyment jeśli chodzi o potrawy :]
:]
MrYogi
 
Posty: 118
Dołączył(a): wtorek, 18 sie 2009, 22:29

młody rentier w Tajlandii, kilka pytań

Postprzez krzysztof s » piątek, 25 mar 2011, 21:28

Fach napisał(a):Wiec o czym ta dyskusja ?

dyskusja jest o tym, że napisaleś kilka stron na ten temat na tym forum, zapomniałeś? :lol: - to przejrzyj ostatnie wątki :roll:
Fach napisał(a):Ja nie mam condo za 12 k, to po pierwsze

wow, to ciekawe, śledząc Twoje wypowiedzi - to za ile masz?

Fach napisał(a):Po drugie co Twoja wypowiedz wnosi do tego watku ?

hehe, nie wiem, sam zadaj Sobie to pytanie - co Twoje dyskusje wnoszą? skoro nie mieszkasz za12k? opierasz się na literaturze S-F dot. Tajlandii?

Fach napisał(a):Po trzecie w wyborach w Tajlandii cudzoziemiec nie moze wystartowac

Możesz się naturalizować, w końcu jesteś Znawcą Tajlandii :lol: Czy wtedy ciągle będziesz Farnag?

Fach napisał(a):Po czwarte nie wiem czy tu mieszkasz czy nie, ale jezeli tak to wiesz ze faktycznie cudzoziemiec ktory nie chce pracowac a chce tu mieszkac na stale musi dysponowac gotowka.


Mieszkam. Każdy i wszedzie na świecie, jak nie chce pracować to musi dyponować gotówką, także w Polsce i Papui-Nowej Gwinei. Taką wiedzę ma 90-99% ludzi na świecie, więc po co o tym pisać? FACHOWE Grafomaństwo jet takie same jak Nie-Fachowe - zawsze pozostanie grafomanstwem :lol:
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

młody rentier w Tajlandii, kilka pytań

Postprzez Fach » sobota, 26 mar 2011, 09:17

1. za 15.000 bht miesiecznie i uwazam ze to jest bardzo OK, biorac pod uwage standard i miejsce
2. znasz przepisy dotyczace naturalizacji w Tajlandii ? Poczytaj i potem pisz
3. kto to jest "Farnag" ?
4. aby nie pracowac w Polsce (nie wiem jak w Papui) to nie trzeba miec minimum kwoty X zeby moc w Polsce mieszkac. Natomiast w Tajlandii w zależności od wieku i rodzaju wizy MUSISZ miec pewną kwote czy chcesz czy nie chcesz. Ponadto np. we Francji mozesz nie pracowac i zyc z zasilku, W Tajlandii zadnemu cudzoziemcowi to raczej nie grozi tj jest to niemozliwe.

Amen
Fach
 
Posty: 49
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2010, 18:36

młody rentier w Tajlandii, kilka pytań

Postprzez Vit » sobota, 26 mar 2011, 15:34

A jak tak w kwestii formalnej.

Skoro rentier, to po co pracuje? Dlatego, że lubi czy jak? :)
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Poprzednia strona

Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron