ZONA TAJKA... ILE CZASU ZAJMUJE SLUB ORAZ WYMIANA DOKUMENTOW

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

ZONA TAJKA... ILE CZASU ZAJMUJE SLUB ORAZ WYMIANA DOKUMENTOW

Postprzez bartassw » wtorek, 15 cze 2010, 21:18

Jesli mogę odbiec trochę od tematu... w 2006 zgrzałem się jak biała na święta na pena indonezyjkę poznaną w hong kongu. Ona mnie kochała, wszystko było cacy, latałem do hong kongku co 3-4 tygodnie. W lipcu wzieliśmy tam ślub i.... kilka dni później nasza miłość się skończyła...

Na rozówd czekałem 3 lata.... 3 lata nie mogli jej dostarczyć wezwani do sądu... w końcu udało się z kuratorem...

zadzwoń prosze do polskiego ambasadora w tajlandii, pogadaj znim. z całego serca odradzam taki układ. Jeśli nie musisz uciekac z kraju, nie zalezy CI na obywatelstwie itd... naprawdę odradzam...
bartassw
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 15 cze 2010, 21:13

ZONA TAJKA... ILE CZASU ZAJMUJE SLUB ORAZ WYMIANA DOKUMENTOW

Postprzez Jaro W » środa, 16 cze 2010, 19:40

Na temat ślubu w Tajlandii znajdziesz informacje na;www.marrythailand.com Jeśli masz kasę to możesz biurokrację załatwić w tydzień.Co do przyjazdu żony do UK to wejdź na;www.ukvisas.gov.uk/en i pobierz aplikację wizową;VAF4A (16stron z czego 3 to informacje) oraz formularz sponsora SU07/01 .Trochę papireków trzeba pozbierać. Ja jestem optymistą i mam nadzieję,że jeszcze w tym roku moja żona bęzdie ze mną.Powodzenia!!!
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19

Poprzednia strona

Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron