czy faktycznie na plażach nie ma już leżaków

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

czy faktycznie na plażach nie ma już leżaków

Postprzez expat » niedziela, 10 kwi 2016, 12:01

hippo,

dziekuje tobie za frajera, pomijajac to ze takich glupich jak ja sa tysiace i wybieraja te przez ciebie wymienione destynacje tez nie jestem zwolennikiem tych miejscowosci, ale jak znajomi chca tam jechac to musze sie do tego dostosowac.

Ostatnio bylem na Koh Phitak, bylem tam jedynym frajerem, reszta tylko Tajowie
expat
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 5 kwi 2016, 16:02

czy faktycznie na plażach nie ma już leżaków

Postprzez hippo » niedziela, 10 kwi 2016, 12:56

Tez bywalem na Phukecie,wiele razy,PhangNah - to swiatowej klasy atrakcja,plaz jest tyle,ze wiele z nich swieci pustkami.
Cena popularnosci jest tlum gosci i otoczka turystycznego interesu,wszystko na zywiol,turystyka masowa,mafia tuktuk,mafia taxi itp,nawet jeden poprzedni burmistrz to byl mafiozo(na tajska miare).byla dobra italianska restauracja,bo miala dobrego chefa,obili mu pysk,aby nie byl taki dobry i aby inni tez mieli interes ...takie uklady..
hippo
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 25 lut 2012, 15:49

czy faktycznie na plażach nie ma już leżaków

Postprzez pstyneczka » niedziela, 10 kwi 2016, 18:50

Somtam bardzo ci dziękuję , ale ja od kilkunastu lat jestem w tym samym hotelu razem z przyjaciółmi z niemiec. Jest on na obrzeżach Pattaya . Znam tam wszystkich wspaniałych, uśmiechniętych tajów. Co roku jednak robimy sobie wycieczki na kilka dni i zwiedziłam Tajlandię wzdłuż i wszerz . Dużo widziałam , ale jeszcze nie wszystko więc dziękuję za podpowiedz gdzie może być ładnie. Na dwa, trzy dni może się wybierzemy ale nie zrezygnuję z mojego hotelu i pattayy
pstyneczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 31 mar 2016, 00:00

czy faktycznie na plażach nie ma już leżaków

Postprzez pstyneczka » niedziela, 10 kwi 2016, 18:58

hippo , a Tobie bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. ja po prostu się bałam , że sprzątają leżaki na wszystkich plażach ze względu na terrorystów. Mam czystą , małą plaże koło hotelu i nie leżę na tej państwowej.
pstyneczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 31 mar 2016, 00:00

Poprzednia strona

Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron